Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
chudy92

[reseller] Mały pakiet pod małą działalność

Polecane posty

Sprzedajesz usługi internetowe.. strona jest wizytówką tego, co sprzedajesz.

 

Nowa firma hostingowa, postawiona na 1 rdzeniowym VPSie z słabo zrobionym Wordpressem profesjonalnie nie wygląda, sam przyznasz?

 

//edit

Jak można sprzedawać serwery, bez regulaminu? :E Czyli moge tam stawiać co chce i robić co chce?

Edytowano przez ZooMpl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Sprzedajesz usługi internetowe.. strona jest wizytówką tego, co sprzedajesz.

 

Nowa firma hostingowa, postawiona na 1 rdzeniowym VPSie z słabo zrobionym Wordpressem profesjonalnie nie wygląda, sam przyznasz?

 

//edit

Jak można sprzedawać serwery, bez regulaminu? :E Czyli moge tam stawiać co chce i robić co chce?

 

 

A mi np. jako potencjalnemu klientowi nie przeszkadza czy ten serwer ma 1 rdzeń czy 128 bo dla mnie ważne jest aby cena była przystępna a usługa na wysokim poziomie a reszte mam w czterech literach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90GB transferu, 12GB pojemności, reszta bez limitu, DirectAdmin PL, polska lokalizacja - 26zł. Wiem, że nasza strona nie prezentuje się najlepiej, ale na nią przyjdzie czas (jak i na panel z opłatami). Gdyby był Pan zainteresowany taką ofertą, proszę się odezwać to przyznam resellera na testy i dalszą decyzję pozostawiam Panu.

Nie będę się wypowiadał bo szukam reseller'a. Nie jestem zainsteresowany

A mi np. jako potencjalnemu klientowi nie przeszkadza czy ten serwer ma 1 rdzeń czy 128 bo dla mnie ważne jest aby cena była przystępna a usługa na wysokim poziomie a reszte mam w czterech literach smile.png

Tobie może i nie ale skąd mam wiedzieć czy ma czy nie? Ciebie to ***ie mnie wszystko interesuje. Wszystko muszę mieć tip top :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na Tip Top? w hekko spróbuj, resellera masz trzy miesiące za free.

 

No chciałbym ale jjak wyjdzie to się okaże.

 

Zdecydowałem się na hekko i zobaczymy jak to się opłaci. Ale jeżeli ktoś jeszcze miałby dla mnie ofertę to proszę o wpisywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się wypowiadał bo szukam reseller'a. Nie jestem zainsteresowany

 

Może trudno w to uwierzyć, ale podałem ofertę konta resellerskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×