Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Hosting w telewizji - Paweł z ionic.pl

Polecane posty

Gość hdmagc

Czy obiektywnie to nie wiem, nie wnikam.

Dla mnie, bez lizusostwa, widze człowieka dobrze ubranego,, elokwentnego, z szerokim zasobem słów.

W porównaniu do ostatniego "gwiazdora" TV - Adama z g----anet.pl to aż przyjemnie ogląda się cały materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne iż dostrzegają tez inne firmy typu ionic.pl, bo dotychczas jak coś opisywali powoływali się na potentatów reklamowych nazwa.pl , home.pl i podobne duże firmy.

Miejmy nadzieję iż to nie będzie rodzynek w świecie TV .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, profesjonalnie i rzeczowo Paweł zaprezentował temat. Z resztą jego profesjonalizm już wielokrotnie mieliśmy okazję widzieć na tym forum.

 

I cieszy to, że właśnie ktoś taki jak Paweł wziął w tym udział, a nie jakiś marketingowiec z Home czy innego molocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że rozmowa była jednak bardzo obiektywna i tu muszę pogratulować P. Pawłowi. Wywiad nie był skierowany tylko i wyłącznie na usługi jego firmy a także ogólnie.

Wyszło bardzo ładnie, jednak nic w zasadzie nowego nie dowiedzieliśmy się, wszystko to co powiedział P. Najdek jest zawarte na tym forum w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porównaniu do ostatniego "gwiazdora" TV - Adama z g----anet.pl to aż przyjemnie ogląda się cały materiał.

A o nim też był jakiś "filmik"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa,

Tomek - ogólnie rzecz biorąc delikatnie mi zasugerowano zanim usiadłem przed kamerą że od reklamy czegokolwiek jest specjalna sekcja w tvn-ie ;)

 

Ogólnie co mam nadzieję aż tak bardzo nie było widać dosyć stresująca sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było spoko - zaprosili Cię na więcej ? bo oni bardzo lubią powtarzać "gości" ;)

 

Pytałem o kawę na ławę - chętnie bym pogwarzył z politykami - ale chyba marne szanse ... ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał, ale mówi się wyłączać, nie wyłanczać, cudzysłowie nie cudzysłowiu, fizyczną, nie fizycznom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał, ale mówi się wyłączać, nie wyłanczać, cudzysłowie nie cudzysłowiu, fizyczną, nie fizycznom.

 

można by rzec "naleciałości językowe" - dzięki za konstruktywną uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

slasar: Od użytkowników WHT można wymagać więcej ;-) Wiem, że z mojej strony to czepialstwo, ale irytują mnie włanczenia, poszłem, om zamiast ą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chyba jako jeden z niewielu osób w TV nie używałeś słów "YYyyyyyy" "Hmmmmm" "Aaaaaa"...

 

Mówiłeś z sensem, trafnie, bez zbędnego pierd****** :)

 

DOBRY FILMIK! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Obejrzałem, posłuchałem i stwierdzam że miałeś ciut stresu :P Merytorycznie bardzo dobrze wyszedłeś, odnoszę tylko wrażenie że redaktor próbował być bardziej biegły w temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Chyba jako jeden z niewielu osób w TV nie używałeś słów "YYyyyyyy" "Hmmmmm" "Aaaaaa"...

 

Mówiłeś z sensem, trafnie, bez zbędnego pierd****** :)

 

DOBRY FILMIK! :)

 

Miałem to przytoczyć. Sam wywiad zwłaszcza że oglądać to będzie nie mniej niż połowa Polaków jest stresujący. Ode mnie oczywiście plus za profesjonalne podejście do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

Szkoda że nie ma takich wywiadów w bardziej dostepnych kanałach dla statystycznego Kowalskiego. Tylko jakieś bzdety typu 1&1.......

Redaktor to wogóle agent - widac że z kartki wyczytał wcześniej co ma gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również wielkie gratulacje ;-) Wyszedł Pan bardzo dobrze i najgorsze w zasadzie jest pierwsze wystąpienie, natomiast kolejne są już lżejsze (Przynajmniej ja tak odczuwam)

Ale wszystko odbyło się dosyć ciekawie i to jest najważniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×