Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rainet

linuxtechnology.com.pl

Polecane posty

Niedawno zamówiłem 2 usługi w firmie która sprzedajeswoje usługi hostingowe pod adresem linuxtexhnology.com.pl. Chciałbymprzestrzec wszystkich potencjalnych zainteresowanych przed ta firmą. Firma wzasadzie jednoosobowa, która przerosło prowadzenie powyższej działalności.

 

W dniach 19 i 20.10.2011 roku miały miejsce dwie awarie trwające po kilkanaście godzin.

 

Z uwagi na to, że sam od kilkunastu lat zajmuje się zawodowo sprzętem komputerowym w pierwszym dniu awarii wysłałem grzecznie zapytanie z prośba oinfo jak długo to potrwa. odpowiedź przyszła dość szybko. Linuxtechnology po usunięciawarii przysłał nawet przeprosiny i zapewnienie, że wszystko juz jest ok. Następnegodnia sytuacja sie powtarza.

 

Oczywiście nadal czekam cierpliwie ale wysyłam maila i oczekuje ewentualnejodpowiedzi w jaki czasie usterka zostanie usunięta. Linuxtechnology.com.plniestety nie odpowiada. Godzina 17:30 otrzymuje tylko maila z informacją, żejuż działa. Ok działa to w porządku, ale po 30 minutach znowu nie działa. Piszęponownie z prośba o rzetelną informację i otrzymuje odpowiedź którą cytuję .:"Przykromi ale 99% dotyczy roku a nie miesiąca, daje to zupełnie inne wartości. Jeśli mam z Panem rozmawiać na temat tego cojest robione to w tym czasie nie będę usuwał awarii a przeprowadzał zbytecznerozmowy. Na takie coś inni klienci nie zgadzają się. W niedługim czasie danezostaną zmigrowane na inny serwer co zapobiegnie podobnym awariom wprzyszłości. W naszym regulaminie jest informacja dotycząca przestojów orazrekompensaty za nie, rozumiem, że się Pan z nim zapoznał."

Pozostawiam bez komentarza

 

linuxtechnology,com.pl nie posiada, żadnej infolini ani pomocy online.

 

Jeśli potrzebujecie solidnego dostawcy usług hostingowych to poszukajcie gdzieindziej.

 

Ja już zacząłem sie rozglądać za innym dostawcą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie widzę danych firmy nigdzie.

 

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk

 

 

W regulaminie usług znalazłem:

Usługodawcą jest Lintech Izabela Droździk NIP 778-139-21-44, Regon 301679020 zwana w dalszej części Regulaminu „Lintech”

 

wg. regulaminu sprzedają tylko na allegro xD

Edytowano przez Kimi2007 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×