Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cristians

[wirtualny] Hosting i domena .pl pod wordpress

Polecane posty

Witam

Proszę o radę gdzie najlepiej wykupić hosting oraz domenę .pl pod stronę na której będzie postawiony wordpress... Ma to być strona klubu sportowego z A klasy:) Dlatego proszę uwzględnić cenę oraz niskie wymagania jeśli chodzi o transfer oraz powierzchnie dyskową. Aha... dobrze by było aby w początkowej fazie można było wykupić sam hosting i podpiąć pod niego obecnie wykupioną domenę.(obecny hosting padł)

 

Jeszcze jedno... po kilku doświadczeniach wolałbym aby to była duża i znana firma:)

 

z góry dziękuje za radę

Edytowano przez cristians (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz budżet na hosting (hosting i domenę)?

Spróbuj też podać jakieś podstawowe wymagania co do powierzchni dyskowej, transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno... po kilku doświadczeniach wolałbym aby to była duża i znana firma:)

 

Jak za duża też nie dobrze. :)

 

Hosting polecam LH.pl (reflink),

Oferta: http://www.lh.pl/hosting/specyfikacja najtańszy za 50zł + vat na pierwszy rok (po roku 100 + vat), 5GB HDD i 500GB transferu na rok.

 

Natomiast domenę .pl z dropped.pl, rejestracja pl na rok 12zł i 50zł odnowienie po roku.

Edytowano przez Maciek_& (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź. Orange z LH.pl w zupełności mi wystarczy... Ale domenę też jednak u nich nich później wezmę bo wole nie rozbijać tego na 2 rachunki... do tego dropped.pl średnio mi podchodzi.

Proszę tylko o info jaki adres będzie miało moje konto na hostingu zanim wykupie u nich domene? domena.lh.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak będziesz miał dwa rachunki (a raczej dwie faktury), więc nie bardzo wiem w czym problem wziąć domenę tam, gdzie taniej.

A co do adresu, to pytaj w BOK-u lh.pl.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie... jednak mimo wszystko wolę już domenę w ovh.

Chociaż z drugiej stronie jeśli chodzi o domenę to za pół roku jak obecna domena straci ważność, ceny mogą wyglądać inaczej więc z decyzją mogę poczekać... :)

Edytowano przez cristians (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że jeśli zostało Ci pół roku abonamentu na domenę, to możesz spokojnie poczekać, tylko się nie zagap później. A ceny już raczej spadać nie będą jakoś znacznie, w tej chwili rejestratorzy mają dość niskie marże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o hostingu ovh? Jeśli chodzi o cenę i parametry(np. HDD i transfer) wygląda to lepiej niż w lh... czy jest jakiś szczegół którego nie zauważyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu szczegółów nie zauważyłeś. Na przykład popatrz na ograniczenia baz danych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma takiej informacji, to znaczy, że miejsce zajęte przez bazę jest doliczane do miejsca zajętego przez pliki. Jest to dość standardowa procedura, olbrzymia większość firm hostingowych robi w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem hosting, poprosiłem o przekierowanie na jego dns'y obecnej domeny... Opcja bez www działa, jednak z www dalej wyskakuje stary hosting... o co biega? Przekierowanie zostało wykonane wczoraj koło 16tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam jak radzisz... ku mojemu zdziwieniu kieruje na lh... Sprawdzam domenę w przeglądarce. O! już działa :P Tak więc faktycznie trzeba było po prostu poczekać. Dziękuje za wszystkie rady i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×