Skocz do zawartości
1serv.pl

Inwestor - Serwery dedykowane

Polecane posty

Witam Państwa!

 

 

 

 

Otwieram nowy hosting serwerów gier, www , głosowe wszystko w jednym. Strona niebawem stanie nagi, ponieważ jest dokańczany szata graficzna (CMS już jest). Serwer www, domena także niedługo wszystko będzie. Niebawem, hosting będzie zarejestrowany jako firma. Wszystko co potrzebne mam, tylko jedno ale. Brak serwerów dedykowanych - wygasł mój budżet finansowy. Dlatego szukam dobrego inwestora, który chciałby włożyć w to jakieś wszelkie pieniążki. Jestem uczulony na wszelkie odpowiedzi "krzaki". Być możę i będzie to krzak, ale mam nadzieje i tak myślę że jeszcze pokaże na co mnie stać. Oferty składać drogą - prywatne wiadomości (PW). Dziękuje ślicznie.

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwieram nowy hosting serwerów gier, www , głosowe wszystko w jednym. Strona niebawem stanie nagi, ponieważ jest dokańczany szata graficzna (CMS już jest). Serwer www, domena także niedługo wszystko będzie. Niebawem, hosting będzie zarejestrowany jako firma. Wszystko co potrzebne mam, tylko jedno ale. Brak serwerów dedykowanych - wygasł mój budżet finansowy. Dlatego szukam dobrego inwestora, który chciałby włożyć w to jakieś wszelkie pieniążki. Jestem uczulony na wszelkie odpowiedzi "krzaki". Być możę i będzie to krzak, ale mam nadzieje i tak myślę że jeszcze pokaże na co mnie stać. Oferty składać drogą - prywatne wiadomości (PW). Dziękuje ślicznie.

No to się zdecyduj :) czy firma czy krzak.

A liczysz się z tym, że osoba inwestująca pieniążki będzie chciała je z odpowiednim procentem spowrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się zdecyduj :) czy firma czy krzak.

A liczysz się z tym, że osoba inwestująca pieniążki będzie chciała je z odpowiednim procentem spowrotem?

Nie no , pewnie że firma. Tylko tak zazwyczaj jest , że tak piszą. Tak liczę, i jak najbardziej to oferuję.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz przygotowany biznes plan, podział zysków, koszty jak ZUS, podatki, pracownicy?

A jak z kosztami umowy notarialnej, czy ktoś ma inwestować kasę na "słowo"?

Kto Ci zainwestuje pieniądze w tak niepewny biznes. Firma aby uzyskać zyski, musi być na rynku co najmniej 2-3 lata.

Wy macie CMS pewnie Joomla lub WP, szata robiona przez kolegę i domenę. To cały Wasz wkład w wielki biznes?

Przez co najmniej dwa lata będziecie za darmo pracowali na firmę, a "inwestor" będzie miał zamrożone pieniądze i nie będzie spał po nocach.

 

Taka osoba musiałaby włożyć chyba z 3000 miesięcznie na serwery, bez żadnej pewności czy w ogóle to się uda. A jak zaczną się zyski to powiecie mu, dziękujemy Panu? :)

 

Być możę i będzie to krzak, ale mam nadzieje i tak myślę że jeszcze pokaże na co mnie stać.

To robicie to dla zabawy, cudzym kosztem? Tak aby pokazać coś komuś? Chłopaki biznes to nie jest zabawa, to poważna sprawa, można dużo zyskać ale jeszcze więcej stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ile % oferujesz z dochodu tego tworu ?

 

 

 

 

45% dochodu.

 

 

 

 

 

Co do Pana wyżej - ja Cię rozumiem, ale to już zależy od inwestora czy jest w stanie nam zaufać. My chcemy otworzyć coś czego nie na polskim rynku, coś pięknego. Owszem , to nie jest zabawa. Tak jak mówisz - biznes a do tego trzeba się przygotować ;)

Edytowano przez 1serv.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, niech będzie 75%

Niezły skok.. o 30%.. a jak ja powiem że chce 85%?

Już widać dziecinade i żadnego przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciemno rzuce CI 10 k PLN na start.

Wyślij mi tylko skan dowodu osobistego.

Warunek konieczny, bądź osobiste spotkanie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, firma jeszcze nie zarejestrowana. Można zamknąć temat, muszę to jeszcze wszystko przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo przemyślany solidny biznes :)

 

godzina 14:40: otwiera hosting jakiego jeszcze w Polsce nie ma

godzina 15:24: oferuje 45% dochodu

godzina 15:34: 'lekko' zmienia plan i 75% dochodu

godzina 16:19: Można zamknąć temat, musi to jeszcze wszystko przemyśleć.

 

 

Ed

Edytowano przez ednet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×