Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WKG

[PRACA] BOK

Polecane posty

Witam, poszukuje pracy jako pracownik Biura Obsługi Klienta. Posiadam trochę wiedzy na ten temat jestem osobą odpowiedzialną i dbającą o kulturę osobistą , dbam również o wartośc merytoryczną pisanych przeze mnie odpowiedzi/wypowiedzi . Także staram się pisac nie popełniając błędów ( wiadomo że czasami jeden błąd się urwie nie jestem maszyną lecz człowiekiem ) . Interesuje mnie praca w hostingach związanym z grą Counter-Strike 1.6 ponieważ w tej dziedzinie czuje się najlepiej . Wszelkie osoby zainteresowany proszone są o zgłoszenie się na gg 26195140 bądz PW .

 

Gorąco pozdrawiam Maciek Zelankiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głownie mi chodzi o odpowiedzi maili

 

Na samo odbieranie maili nikt Ciebie nie zatrudni, no chyba że dostaniesz prace w Home, gdzie mają 1,5 mln klientów.

Musisz czymś się wykazać, grafika, pozycjonowanie, tworzenie stron, administracja itp. samo pisanie to niestety za mało w tych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Taa..

W kontekście tego:

... Posiadam trochę wiedzy na ten temat jestem osobą odpowiedzialną i dbającą o kulturę osobistą , dbam również o wartośc merytoryczną pisanych przeze mnie odpowiedzi/wypowiedzi . Także staram się pisac nie popełniając błędów ( wiadomo że czasami jeden błąd się urwie nie jestem maszyną lecz człowiekiem ) ...

.

To:

tak miłosz , właśnie dla tego napisałem post o szukanie pracy :) Dziękuje za uwagę

wygląda żenująco.

1. "tak..." - zdanie zaczyna się z dużej litery;

2. "miłosz..." - nazwy własne piszemy z dużej litery. Wyznacznikiem jest nazwa ustalona przez piszącego;

3. "dla tego" - w tym znaczeniu zastosowania piszemy razem;

4. "pracy :) Dziękuje" - zdanie kończymy zawsze znakiem interpunkcyjnym;

5. "Dziekuje" - czasownikowe zwroty zawsze kończymy "-ę";

6. "za uwagę" - zdanie zawsze kończymy znakiem interpunkcyjnym.

 

No jak ja bym otrzymał w ramach odpowiedzi, maila z takimi wiel-błądami, to moja ocena firmy, zatrudniającej takich respondentów spada do zera.

Edytowano przez hdmagc (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny pan Devil jeżeli znalazłem osobę którą szukałem to po co mam ciągnąc dalej temat ? Znalazłem czego szukałem to proszę o zamykanie tematu , nie rozumiem Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×