Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
i686x_

[wirtualny] Darmowy Hosting WWW

Polecane posty

Witam serdecznie. Jest to dla mnie nie miła chwila, no ale jako serwis jestem do tego zmuszony i chciałbym by nadal on funkcjonował, obecna moja sytuacja finansowa nie pozwala na to by mój portal nadal funkcjonował. Poszukuję darmowego hostingu www który miałby specyfikacje (Nie są to jakieś wielkie zapotrzebowania):

Przestrzeń 500MB

Transfer 10GB mies

Statystyki naszej strony są następujące

57300076978932705100.png

Poszukuję hostingu który spelnil by wymagania dla mojego projektu, za pomoc bardzo dziękuję ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IPB zostało zakupione pół roku temu, wraz z hostingiem na biznes-host.pl; lecz jutro kończy sie nam z nimi umowa, a na chwilę obecna nie dysponuję żadnymi funduszami... Więc nie chciałbym by były jakieś podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ja teraz mam taki problem że ktoś stworzył konkurencyjny serwis i na tyle bezczelny że pokopiował żywcem ode mnie takie rzeczy jak FAQ, Regulamin czy Politykę prywatności, pozmieniał jedynie nazwę serwisu i kilka drobiazgów dopasowując pod swój serwis, ale 90% jest identyczna.

Napisałem grzecznie z 2 miesiące temu na formularz kontaktowy z tamtej strony, zero odzewu, nawet pokusiłem się napisanie abuse do strato.de (ma serwer u wykupiony u nich) wraz z przykładami oraz linkiem do wayback machine który potwierdza że te treści były u mnie wcześniej (tamten serwis istnieje jakoś od pół roku, mój 5 lat).

Teraz już nie mam pomysłu co dalej mógłbym z tym zrobić, mam teoretycznie jego dane (stworzyła to "firma"), ale pójście do sądu to raczej nie jest gra warta świeczki.

 

 

Nie rozumiem co w regulaminie ct8 jest niezgodne z prawem ;)

Np. to

10. CT8.pl zastrzega sobie możliwość zmian w niniejszym regulaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Prowadzę hosting dla gier PlayByForum, mam jednak jeszcze sporo zasobów do odstąpienia, szczegóły możemy omówić poprzez Gadu Gadu 25483196 lub bardziej, hm, oficjalnie, przez mail bok@hpbf.pl.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam konto hostingowe w linuxpl.com nie wykorzustane zapraszam na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×