Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
elcct

OVH obniżyło ceny za transfer

Polecane posty

Gość mSurf.eu

W zależnosci od dedyka :P W niektórych jest także 7,90 chyba a w innych zostało 170 zł... Może jeszcze niższą cenę dadzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zależnosci od dedyka :P W niektórych jest także 7,90 chyba a w innych zostało 170 zł... Może jeszcze niższą cenę dadzą :D

 

Ja wszędzie w ofercie widzę 7,90 za 2TB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

W pierwszym linku który podałeś, jest u mnie 7,90 pln za 2TB, a w drugim jest napisane 3.90 PLN netto /TB

 

Teraz już tak, wczoraj jak patrzyłem, to było 59 iles (pamiętam bo chciałem polecić ovh w innym temacie)

**: Po przekroczeniu 20 TB/m-c przepustowość jest ustawiana na 10 Mbps. Aby ponownie korzystać z pasma 1 Gbps należy wykupić pakiet dodatkowego transferu w cenie 59,99 PLN netto (73,79 PLN brutto) za każdy dodatkowy 1 TB. Minimalny pakiet transferu to 2 TB w cenie 119,98 PLN netto (147,58 PLN brutto).

Temat:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/32717-dedyk-do-250zl/page__st__40

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę do tego z dystansem 100 TB za 390 zł netto ? good luck ... 1000TB za 3900 zł netto ? no comment.. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś podobnie pisano o ofertach 100TB... jestem ciekaw czy wpłynie to na jakość usług - kupując najtańszy SP Mini i dorzucając dodatkowe 23TB ma się serwer 100mbit bez limitu za 289 netto jeśli dobrze liczę ;)

Ciekawe co w takim razie zrobią z serią unmetered - bo taki sam serwer bez limitu kosztuje 399 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę do tego z dystansem 100 TB za 390 zł netto ? good luck ... 1000TB za 3900 zł netto ? no comment.. : )

Są już tyle czasu na rynku, że każda ich nowa oferta jest przemyślana i na pewno się nie wtopią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wtopią bo z 1 gbit poleci 120 mbit i oleś powie że wszystko jest ok :) proste...

Ile to już było zabaw że dane porty blokowali, albo przycinali transfer do danych punktów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo za granicę to rozumiem - łącze tanie jak barszcz a ciekawy jestem co będzie z Polską w tym wypadku : P

Oferta ogółem spoko, chociaż już podobnych jest masa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×