Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KubaLibre

[VPS] na Magento + Wordpess

Polecane posty

Witam,

 

Tak jak w temacie szukam serwera na przeniesienie Magento wraz z Wordpressem - nie mam i pewnie jeszcze długo nie będę miał w sklepie 1000 produktów ale chciałbym przenieść na serwer, na którym strona będzie też szybko chodziła... ( wiem, że trzeba jeszcze sporo optymalizować ) ale wiem też, że Magento ma dość duże sam w sobie wymagania...

 

Szukając w sieci znalzłem eHost i czytałem dobre opinie... myślę o serwerze VPS tym za 99 miesiąc w PL

 

Druga sprawa... to gdzie szukać kogoś kto przeniesie mi bezboleśnie całość z hetzner.de .... uciekam bo w ciągu miesiąca miałem 3 razy problemy a to trochę za często..

 

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i porady...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie może Ci zrobić ta firma: http://sys-com.pl/

Rzetelnie i tanio, napisz do nich.

 

O fajnie jutro do nich napiszę...dzięki...

 

a jeszcze jedno... czy szybciej będzie mi chodził serwis na VPS w PL np eHOST czy to samo np. OVH ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Tak jak w temacie szukam serwera na przeniesienie Magento wraz z Wordpressem - nie mam i pewnie jeszcze długo nie będę miał w sklepie 1000 produktów ale chciałbym przenieść na serwer, na którym strona będzie też szybko chodziła... ( wiem, że trzeba jeszcze sporo optymalizować ) ale wiem też, że Magento ma dość duże sam w sobie wymagania...

 

Szukając w sieci znalzłem eHost i czytałem dobre opinie... myślę o serwerze VPS tym za 99 miesiąc w PL

 

Druga sprawa... to gdzie szukać kogoś kto przeniesie mi bezboleśnie całość z hetzner.de .... uciekam bo w ciągu miesiąca miałem 3 razy problemy a to trochę za często..

 

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i porady...

 

Pozdrawiam

 

Cześć, ze swojej strony polecę ci ofertę serwerów z http://vmline.pl/

Sam korzystam z serwera Xen-HVM i jestem bardzo zadowolony. W cenie serwera za darmo przeniosą strony na nowy serwer (czyli bazy, domeny, pliki itp) i skonfigurują serwer pod ich obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ze swojej strony polecę ci ofertę serwerów z http://vmline.pl/

Sam korzystam z serwera Xen-HVM i jestem bardzo zadowolony. W cenie serwera za darmo przeniosą strony na nowy serwer (czyli bazy, domeny, pliki itp) i skonfigurują serwer pod ich obsługę.

 

 

Kurcze wygląda na to, że się pospieszyłem bo wziąłem hosting VPS w OVH - na razie na miesiąc - zobaczymy jak będzie to chodziło...

 

W sprawie przeniesienie mam zgłoszenie z freelancers net ale to na razie nic pewnego

.

Dziękuję za pomoc i kontakty. Pewnie nie raz skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×