Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kamil306

problem z odpaleniem apache

Polecane posty

Witajcie, głowie od 2 dni dlaczego po reinstalacji systemu nagle przestało mi działać apache, zainstalowałem xampp ale nie mogę odpalić apache, wywala błąd że

 

"There may be an error, return code: 14001 - Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna. Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji lub przy użyciu narzędzia wiersza polecenia sxtrace.exe."

 

 

wszystko inne działa, system jest czysty świeżo po reinstalacji, za pierwszym razem robiłem tak samo i wszystko działo. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do logów i czytać komunikaty ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Zwrócony kod mówi, że:

 

14001 This application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this problem.

 

Problem występuje gdy na siłę chce się uruchomić pakiet xamppa na świeżym systemie. Zasada jest prosta, usunięcie plików programu (w przypadku instalacji na innej partycji), reinstalacja Windows, dopiero wtedy ponowna Instalacja pakietu.

 

Jeśli nie robi to dla Ciebie różnicy to czy możesz zainstalować inną Aplikację do localhosta? ;) Czy akurat musi być XAMPP?

Edytowano przez GrandBB (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, za pierwszym razem wszystko śmigało jak powinno, po miesiącu czasu z mojej winy musiałem poprosić o reinstalacje systemu, i tu już apache nie zadziałało, dziś miałem kolejny reinstalacje i nadal nie działa apache, tak więc były usunięte pliki, reinstalacja windows-a i ponowna instalacja i nadal to samo, nie używam apache do localhost-a, tak może być coś innego

 

logów nie ma od apache, po prostu nie istnieją i tu bardzo się zdziwiłem

Edytowano przez kamil306 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×