Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IceBeast

Internet z zew. ip

Polecane posty

Jestem spod Łodzi ;) Szczerze mówiąc, to żadne lokalne firmy mnie nie interesują, tylko ogólnopolskie. Właściwie to w grę wchodzi Netia lub Dialog (toya i tp odpadają, obecnie stawiam na UPC). Czy któryś z nich oferuje zewnętrzne ip?

Edytowano przez IceBeast (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanie powinieneś zadać u źródła czyli w BOK-ach tych firm, bo bez względu co My ci powiem to i tak nie będzie to wiążące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma wspólnego nasze doświadczenie z tym jaką Ty umowę podpiszesz z operatorem i jaką on usługę gwarantuje Tobie gwarantuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem spod Łodzi ;) Szczerze mówiąc, to żadne lokalne firmy mnie nie interesują, tylko ogólnopolskie. Właściwie to w grę wchodzi Netia lub Dialog (toya i tp odpadają, obecnie stawiam na UPC). Czy któryś z nich oferuje zewnętrzne ip?

Netia wykupila Dialog wlasnie niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Devil, z Toyi korzystam od kilku lat (w moim mieście kiedyś była to jeszcze inna firma przejęta przez toyę) i nie jestem zadowolny, dlatego chciałbym zmienić :)

Regdos, a jest możliwość wyboru wew/zew ip? Myślałem że dany dostawca ma określone wew/zew i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to żadnych większych problemów nie było (co najwyżej standardowe kilkugodzinne awarie raz na jakiś czas), w przeciwieństwie do oferty UPC odrzucają mnie trochę pakiety Toyi (używam internetu do czegoś więcej niż gier, demotów, kwejków, torrentów i innego badziewia) i chciałbym spróbować czegoś nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, z UPC korzystałem przez długi czas w Krakowie i wszystko było ok, ale myślę że u mnie aż tak źle nie będzie - kilku znajomych też ma w UPC i jest ok ;) Myślałem nad czymś 8-25 mbps. A w UPC akurat dostępny jest pod moim adresem 10 mbps (25 w aktualnej promocji) oraz 25 mbps (50 w promocji) :) W poniedziałek przejdę się do biura Toyi i dowiem się co i jak - może możliwa jest jakaś inna opcja w Toyi :)

Edytowano przez IceBeast (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regdos, a jest możliwość wyboru wew/zew ip? Myślałem że dany dostawca ma określone wew/zew i kropka.

W Aster w niektórych pakietach za publiczne IP trzeba dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×