Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

[Sprzedam] PAYPAL 500,00 PLN

Polecane posty

Gość

Tak jak w temacie, mam do sprzedania 500,00 PLN na PAYPAL do sprzedania. Wyłącznie dla osób posiadających konto ALIOR, iPKO, MBANK (wpłata wyłącznie z tego samego banku do tego samego banku). Dla bezpieczeństwa zabezpieczenie aukcją allegro. Cena do uzgodnienia.

 

Maciej - maciej.seo@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

czemu ja wplacam 1szy, bo potrzebuje gotowki a jak zrobie wyplate to dopiero na poniedzialekk dojdzie ;/

zamiast pisac kombinowanie, to lepiej daruj sobei komentarze takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maciej.seo, oczywiscie moj post nie ma na celu szkalowanie Ciebie bo nie znam Twoich intencji... Mimo wszystko to czy wplacasz pierwszy nie ma wiekszego znaczenia.

 

Przypominam tylko ewentualnych zainteresowanych ta oferta o chargebacku paypalowych czyli zwrocie pelnej wyslanej kwoty... O ile sie dobrze orientuje, nie ma mozliwosci ochrony przed tym ustrojstwem...

Mozna natomiast ograniczyc mozliwosc "ubiegania sie" o zwrot, proszac kontrahenta o wysylke pieniedzy poprzez "payment owed" bezposrednio z konta paypalowego... Wtedy ten zrzeka sie ochrony "kupujacego" jak rowniez brak bedzie mozliwosci ubiegania sie o chargeback u wystawcy karty kredytowej. Co ciekawe, w przypadku chargebacku u wystawcy karty - odbiorca platnosci dodatkowo poniesie koszta ze wzgledu na rozpoczecie procedury zwrotu - nie pamietam dokladnej kwoty, sa to okolice 10-15E.

 

Dziki zachod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest rozstrzyganie sporu, jesli taki by był.

Wtedy wysyłasz potwierdzenie nadania przelewu i tyle, spór wygrywasz ty. Dlatego musisz wychodzić od razu z założenia, że ktoś ma oszukiwać?

 

Cena do uzgodnienia, bo czekam na propozycję kto za ile kupi. 450/460/470/480 :)

Do tego daje zabezpieczenie allegro, aby nie mieli obaw większych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest rozstrzyganie sporu, jesli taki by był.

Wtedy wysyłasz potwierdzenie nadania przelewu i tyle, spór wygrywasz ty. Dlatego musisz wychodzić od razu z założenia, że ktoś ma oszukiwać?

 

Cena do uzgodnienia, bo czekam na propozycję kto za ile kupi. 450/460/470/480 :)

Do tego daje zabezpieczenie allegro, aby nie mieli obaw większych.

 

No wole byc zabezpieczony niz bezgranicznie ufac nieznanej osobie a pozniej na tym stracic. Wydaje mi sie to calkiem rozsadne...

 

Wybacz, ale z tym rozstrzyganiem sporu to bajki piszesz, przy wycofaniu platnosci przez wydawce karty kredytowej, platnosc jest od razu zwracana. Dodatkowo otrzymujacy platnosc musi w takim przypadku zaplacic "prowizje". Na wlasnym przykladzie mowiac, przy 70E wynosila ona ponad 30E...

Co do 'rozstrzygania sporow', na pierwsze spory skrupulatnie odpowiadalem przedstawiajac dowody, swiadczace o tym, że ze sprzedawanej uslugi sie wywiazalem, czyli wszelkie logi, screeny et cetera. Za kazdym razem spor przegrywalem, bo usluga byla "wirtualna".

 

Taki jest juz niestety paypal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiecie co przepraszam, że w ogóle zapytałem o to na forum.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA. Już znalazłem konkretną osobę, która tak nie gdyba jak Państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×