Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

[Wykonam] Zaplecza

Polecane posty

Gość

Tak jak w opisie, jestem gotowy do wykonywania dla Państwa zoptymalizowanych, unikalnych stron zapleczowych. Średnio wykonuje do 5-10 art na stronę, dla zainteresowanych mogę dorzucać zdjęcia. Strony są zoptymalizowane tak, aby były przyjazne robot google i kładę najwyższy nacisk na frazy pozycjonowane. Zainteresowanym na PW podeślę przykłady prac z domeny.edu.pl lub platform blogowych (darmowe, gdzie nie płacą Państwo nic za ich utrzymanie).

 

Odnośnie ceny, zawsze się da dogadać. Przez zleceniem pobieram 1PLN wpłaty aby zweryfikować dane adresowe, ewentualnie allegro. Płatność dopiero po wykonaniu zlecenia, chyba, że przewyższa kwotę 300,00 PLN wtedy potrzebna jest zaliczka zgodna z KC. Najchętniej na umowę o dzieło, chodź to nie wymóg podjęcia współpracy z zakresu tworzenia zaplecza. Nie wystawiam F-VAT.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani ze skorzystania z oferty, zapraszam do kontaktu.

Maciej - maciej.seo@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakaś cena? Ilość sztuk? Ile IP ? Co wchodzi w skład? Troszeczkę za mało tego opisałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maciej.seo robi zaplecza a nie sprzedaje hosting o ile dobrze zrozumiałem,

więc raczej kwestię domen, hostingu, ilości IP to we własnym zakresie zleceniobiorca sobie organizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×