Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Abazolus

Ts3 - Serwer Vps , Pomoc / Współpraca

Polecane posty

Witam Wszystkich ! .

 

 

 

 

 

 

 

O tuż chciałbym założyć serwer Team Speak 3 Na Vps - 512 slotów .

 

 

 

 

Potrzebuję małej pomocy w postawieniu serwera Ts3 .

 

 

 

 

Koszt utrzymania serwera na mies . - 49zł .

 

 

 

 

Oraz potrzebuję członka do współpracy oraz małego do finansowania do serwera .

 

 

 

 

 

 

 

Więcej Info. pod GG 36669885 , Pisać nawet jeśli nie dostępny , napewno odpisze !!!!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziałem Poszukuje ludzi do współki .

 

Co do oferty proszę pisać na GG 36669885 .

 

Witam Wszystkich ! .

 

 

 

 

 

O tuż chciałbym założyć serwer Team Speak 3 Na Vps - 512 slotów .

 

 

 

Potrzebuję małej pomocy w postawieniu serwera Ts3 .

 

 

Koszt utrzymania serwera na mies . - 49zł .

 

 

Oraz potrzebuję członka do współpracy oraz małego do finansowania do serwera .

 

Więcej Info. pod GG 36669885 , Pisać nawet jeśli nie dostępny , napewno odpisze !!!!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to poszukujesz osoby która zna się na konfiguracji + dorzuci pieniądze do serwera z czego on nie będzie miał żadnych korzyści materialnych tylko ew. przyjemność że mógł Ciebie wyręczyć i wydać na Twoje zachcianki pieniądze.:lol:

Odkładaj codziennie po 1.5 zł i w miesiąc uzbierasz na serwer. Rezygnacja z chipsów i masz vps :D

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, zaproponowałem postawienie TS'a na moim VPS bo i tak nie wykorzystuje zasobów. Zgodził się, wszystko skonfigurowałem i przesłałem mu wszelkie dane. Nie miał obecnie kasy więc napisałem że dam mu 7 dni na przelanie (umówiliśmy się na 40 zł). Chwilę po tym jak przesłałem mu dane dostałem wiadomość:

 

(16:44:25) 36669885: ey a można te 7dni takiego testowego

(16:45:53) 36669885: a potem jak nie będzie wiary albo cuś mozna zrezygnowac ?

(16:48:10) 36669885: jak bedziesz napisz :)

(16:53:36) 36669885: kurde wiesz co muj kumpel teraz kupil vpsa i robimy razem serer tsa

(16:53:44) 36669885: sory za klopot ale rezygnuje

(16:53:54) 36669885: za fatyge przeleje ci 2dyszki

(16:54:03) 36669885: serwer mozerz usunac

(16:54:04) 36669885: sory

(16:54:07) 36669885: za klopot

(16:54:10) 36669885: Cześć

 

Na dostanie tych "dwóch dyszek" nawet nie liczę, bo wątpię by taka osobą mogła być uczciwa. Najgorsze jest to, że on po tej wiadomości zablokował mnie. Co jeszcze bardziej podkreśliło to jaka ta osoba jest chamska. Nie potrzebnie tylko męczyłem się na konfiguracje konta dla niego.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, zaproponowałem postawienie TS'a na moim VPS bo i tak nie wykorzystuje zasobów. Zgodził się, wszystko skonfigurowałem i przesłałem mu wszelkie dane. Nie miał obecnie kasy więc napisałem że dam mu 7 dni na przelanie (umówiliśmy się na 40 zł). Chwilę po tym jak przesłałem mu dane dostałem wiadomość:

 

 

 

Na dostanie tych "dwóch dyszek" nawet nie liczę, bo wątpię by taka osobą mogła być uczciwa. Najgorsze jest to, że on po tej wiadomości zablokował mnie. Co jeszcze bardziej podkreśliło to jaka ta osoba jest chamska. Nie potrzebnie tylko męczyłem się na konfiguracje konta dla niego.

 

Wyciągasz pomocną dłoń, aby chłopiec mógł sobie pograć z kolegami w gry multiplayer i żeby mogli się komunikować na prywatnym ts'ie. A tu nagle rezygnuje. Zawraca głowę, kręci i wykręca się. A Ty z tego masz tylko teoretyczną przyjemność.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×