Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ftt000

Skrypt pop up co polecacie ?

Polecane posty

Jak nazwa tematu mówi.

Wiem , że JS nie zawsze się sprawdza widziałem skrypty w DHTL też nie mam zdania o nich.

Mianowicie szukam skryptu , który by wyświetlał okienko pop up z reklamą w postach na mojej stronie opartej o WP.

Oczywiście nie chciałbym aby reklamę dało się ominąc o ile to możliwe.

 

Dodatkowo czy ktoś z obecnych forumowiczów zna się dobrze na java script ? mam pewien unikalny skrypt reklamy nag ads , który potrzebuje lekkiej modyfikacji do moich potrzeb.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze swojej strony powiem tylko tyle - reklama przez pop-up to dno...nawet nie czytam co tam jest tylko krzyżyka szukam od razu :) i pewnie sam w swoim "zachowaniu" nie jestem - więc proponuje Ci zmianę "polityki"

Edytowano przez pietrovek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No wiadomo, dno, ale ludzie jednak tego g... używają, albo inaczej: nie ludzie, tylko koncerny.

 

Chyba "najlepiej" jednak zrobić DIVa, najmniej wk... cy, bo JS potrafi latać, znikać, krzyżyk ucieka... no masakra : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem doprawdy po co te glupie komentarze ... zrobilem ankiete i ponad 500 osob zaglosowalo za reklama pop up zamiast platnym dostepem sms za 1.23 zl ... lud chce ja robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, w takim razie polecam Ci coś nieskomplikowanego - żadne uciekające okienka, krzyżyki itp. itd. bo to tylko wkurza i zniechęca do przeczytania reklamy - prosty pop-up i tyle.

Edytowano przez pietrovek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja starty jestem, może dlatego wolałbym zapłacić za dostęp do strony niż oglądać irytujące reklamy. Widocznie twoi użytkownicy są jeszcze w wieku, w którym taka opłata jest czymś przerażającym - wtedy kombinuj. Z Javascript / DHTML (który nota bene wykorzystuje JS) sobie daj spokój, bo userzy będą wyłączać JS w przeglądarkach i reklamy i tak nie zobaczą, zastosuj radę Sponsiego i zrób to DIVem na wyższej warstwie - skuteczność gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×