Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bagi

[szukam] taniego vps

Polecane posty

Witam

 

szukam bardzo taniego VPS'a taki do 5-6$ najlepiej zlokalizowanego w USA, Holandii lub w Niemcach. Płatność PayPal.

Jestem nowicjuszem więc będę go wykorzystywać do nauki (kiedyś w końcu trzeba się nauczyć)

 

Polska lokalizacja odpada ze względu, że będę chciał na nim postawić prywatnego proxa, lub zainstalować "zdalny pulpit"

 

(pytanie pewnie się pojawi czemu nie skorzystam z gotowych bramek proxy? bo chodzą strasznie powolno)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czym Ci przeszkadza Polska by zainstalować zdalny pulpit lub proxy? ..

 

chodzi o to, że w zdalnym pulpicie będę mógł odpalić przeglądarkę, a proxy to dlatego, że sobie np na chrome ustawie ip i port mojej bramki i będę mógł przeglądać strony prosto z komputera (miedzy proxy, a zdalnym pulpitem się jeszcze zastanowię) A polska lokalizacja przeszkadza mi w tym, że mam kilka takich stron na których jest blokowany dostęp dla polaków (Jakoś trzeba szukać nisz), dla tego, zależy mi na IP USA, Holandii czy też Niemiec, a wiadomo korzystanie z tych publicznych ogólnie dostępnych bramek jest uciążliwe

 

Lepiej Ci wyjdzie jak się wyuczysz konsoli, a nie przez gui

 

tak wiem, z konsolą też będę chciał się zapoznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, że w zdalnym pulpicie będę mógł odpalić przeglądarkę, a proxy to dlatego...[cut]

 

Zawsze możesz użyć links/lynx

 

pozdro.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@d.v

 

dzięki za odpowiedz. Zastanawiam się nad http://volumedrive.com/vdrive/?a=vps ze względu na to, że jest możliwość płatności w dolarach.

 

Jednak mam do Ciebie pytanie. Podczas zamawiania trzeba wybrać system operacyjny, z którego chce się korzystać. Czy jest później możliwość w panelu zmiany tego systemu na inny? czy ten system, który wybierzemy już pozostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak u każdego normalnego dostawcy VPSów masz panel, w którym możesz reinstalować system, do wyboru zazwyczaj masz większość popularnych dystrybucji.

 

Jedna uwaga dotycząca VolumeDrive: co prawda za grosze masz masę zasobów, ale licz się z tym, że w "godzinach szczytu" łącze będzie się zapychało, a support w tej firmie zupełnie nie istnieje. Jeśli liczysz na jakieś wsparcie techniczne i szybkie łącza, to wybierz jednak Alvotech.

 

A waluta nie ma znaczenia, PayPal przecież przelicza z automatu, a przy takich kwotach strata 0,2 czy 0,3% na przeliczniku raczej nie boli. Ja mam na koncie PLNy, płacę w Euro i Dolarach i nie czuję, żeby mnie to szczególnie dotykało.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze poszukam wśród firm, które są na forum, i poczytam opinie na ich temat.

Chyba, że ktoś inny przedstawi jakąś inną ofertę.

 

Co do PayPal to akurat posiadam PLNy i dolary, dla tego chciałbym zapłacić w dolarach, chodź z drugiej strony jeśli jest jakaś polska firma posiadająca maszyny w USA i sprzedaje VPS'y to mogę zapłacić i w złotówkach

 

dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×