Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Olga

LeaseWeb: referencje usatysfakcjonowanych klientów

Polecane posty

Zapraszam do zapoznania się z referencjami, wystawionymi przez zadowolonych klientów LeaseWeb:http://www.leaseweb.com/en/about-us/clients

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w poszukiwaniu najlepszego partnera hostingowego,

Olga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam bardzo dobra jakos uslug i obslugi :)

Korzystamy z Leaseweba od 2005 roku na chilwe obecna kolokujemy tam okolo 100 serwerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Szkoda, że dla Was, jak widać na wskazanym linku, klientem jest tylko ten kto ma kapitał minimum 50k euro.

 

Ja ze swej strony nie polecam i przestrzegam, jako zwykły użytkownik z kapitałem 30euro.

 

Nie będę pisał dlaczego, gdyż tak samo nie ma napisane dlaczego "tamci klienci" polecają. ;)

 

Taki temat to szczyt zadufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hdmagc - bez obrazy, ale jesteś klientem, masz usługi za 30 euro, dlatego nie wiem dlaczego mrugasz, że musisz mieć minimum 50 tys. euro kapitału by był klientem. Po drugie to działa tak samo jak portfolio. W portfolio nie umieszcza się wszystkich prac i wszystkich klientów. W portfolio czyli wizytówce umieszcza się najbardziej znane marki, największe firmy dla których się pracowało, a nie informację od Pana Kowalskiego co ma sklepik na bazarze. Bez obrazy... Każdy klient jest traktowany tak samo, ale jeżeli mam wybór chwalić się projektem dla Pana Kowalskiego (czym jest jego prosta strona domowa), a firmówką dla korporacji czy banku to wiadomo, że wybiorę korporację lub bank. :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Naskoczyliście na mnie strasznie.

Jest pewna różnica pomiędzy portfolio a chwaleniem wybiórczymi pozytywnymi opiniami wszem i wobec.

W portfolio zamieszczasz własne prace i wybierasz te nalepsze.

Publikacja samych najsłodszych komentarzy to manipulacja opinią.

Ja wydałem na ich usługi 30euro i jestem bardzo zawiedziony. Niestety mojej, jak i innych użytkowników, negatywnej opinii nie opublikują i nie będą się chwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że na stronie internetowej znajdują się najlepsze opinie od "najlepszych". Od tego jest to forum byś mógł napisać swoje żale, że np. nie podoba Ci się podejście, obsługa i wiele innych rzeczy. Czy po prostu Pani Konsultantka nie ma 21 lat, nie jest szczupłą brunetką która wygląda lepiej niż Miss Świata. Każdy ma inny pogląd na firmę tak samo jak na jakość świadczonych usług, dlatego takie opinie zamieszczane są na forum.

 

P.S

Ich opinie na stronie są portfolio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×