Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szuwarek-mini

Edyski i galeria

Polecane posty

Zastanawiałem się ostatnio, jak rozwiązać problem dużej ilości zdjęć o wysokiej rozdzielczości upychanych na współdzielonym hostingu. Niestety ciężko znaleźć ofertę która przy dużej liczbie odsłon będzie posiadała transfer adekwatny do pojemności dysku, tak by każdy mógł oglądać wielokrotnie dowolną ilość zdjęć. Budżet jaki mam to maksymalnie do 150zł brutto / rok. Ja wiem, za coś takiego cudów miał nie będę, zdaję sobie z tego sprawę. Mimo wszystko pomyślałem, że można znaleźć hosting pod stronę za 50zł / rok np pakiet Start-2 tu http://www.unixstorm.../Konta_WWW.html a resztę zainwestować np. w edysk na którym trzymałbym zdjęcia. I teraz pytanie do Was, jako iż o edyskach nie wiem wiele. Czy byłaby możliwość połączenia konta wirtualnego z takim edyskiem, by ten czytał pliki zdjęciowe i poprawnie wyświetlał je w galerii? Chyba, że ma ktoś jakiś inny sprytny pomysł :). Aktualnie siedzę u Adama G. na koncie bez limitu transferu, jeszcze z braku czasu z niczym nie ruszyłem, ale dajmy na to mam kilka powodów by szukać innego rozwiązania. Myślałem też o koncie ViHost też z brakiem limitu transferu, ale te b/o to ostateczność z dość wiadomych względów... :).

Edytowano przez szuwarek-mini (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×