Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mat_wm

[Szukam] Konto VPS

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

W związku z tym, że od początku października firma iswift.pl zaprzestaje świadczenia usługi VPS szukam innego konta gdzie będę mógł przenieść wszystkie moje strony.

Chciałbym aby nowe konto było zbliżone parametrami do posiadanego jeszcze konta VPS (jeśli parametry będą nieco lepsze też dobrze).

 

Dysk: 50 GB

Transfer: 400 GB

RAM: 512 MB

 

Konto VPS koniecznie z zainstalowanym Direct Admin z modułem Administracji, Resellera i Użytkownika.

 

Jeśli chodzi o lokalizację zależałoby mi na polskich serwerowniach, ewentualnie stabilnych zagranicznych ale nie z drugiego końca świata tak aby nie było problemów z czasami na serwerze, pingami i wolnym wykonywaniem skryptów.

 

Dodatkowo na koncie powinien być zainstalowany: Direct Admin (z możliwością opłaty miesięcznej), ochrona antywirusowa, najnowsze biblioteki, moduły itp.

Chciałbym również aby konto VPS posiadało przynajmniej 2 adresy IP (jeśli będą 4 tym lepiej).

 

Zależy mi na firmie z doświadczeniem, w której będę miał pewność, że po miesiącu, czy nawet roku czasu znów nie będę musiał przenosić swoich stron.

 

Bardzo zależy mi na tym abym otrzymał VPS z zainstalowanymi wspomnianymi wcześniej opcjami i dodatkami, jeżeli będę miał 10-14 dni na przetestowanie konta VPS przed dokonaniem płatności to byłby duży plus. Zależy mi bowiem na przeniesieniu na spokojnie stron i sprawdzeniu czy wszystko działa.

 

Interesuje mnie płatność w systemie miesięcznym za konto + oczywiście dodatki typu Direct Admin oraz dodatkowe adresy IP.

 

W przypadku pytań, niejasności proszę o informację.

 

Pozdrawiam

Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Raczej na to nie licz w poważnej firmie.

 

Racja :-) Najlepiej dogadać się z firmą o zwrot kosztów (np, Linuxpl.com ma to w standardzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam VPS-y z UPHost.PL. Wszystko śmiga ładnie i szybko. Uptime za sierpień i połowę września to 100%. Z tego co wiem jest opcja VPSa z DA, ale co do dwutygodniowego testu to raczej nigdzie go nie dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×