Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kyniu

[sprzedam] HASIOK.COM

Polecane posty

Gość

Z kim, z czym - z pozycją

Komu, czemu - pozycjom

 

Dzięki komu/czemu: dzięki pozycjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50k uu? Bardzo dziwne, że w rankingu Alexa nie ma informacji o tym, że strona była w rankingu 100k. Więc nie ma możliwości aby przy takiej liczbie odwiedzin w przeszłości tam się nie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50k uu? Bardzo dziwne, że w rankingu Alexa nie ma informacji o tym, że strona była w rankingu 100k. Więc nie ma możliwości aby przy takiej liczbie odwiedzin w przeszłości tam się nie pojawił.

 

 

A czy stat.pl jest dla Ciebie wiarygodne ?

 

2 maj 2006 - 7 miejsce w klasyfikacji generalnej (nad fotosikiem który wtedy miał 600 000 unikalnych wejść miesięcznie).

 

Dowód:

 

http://web.archive.org/web/20060507160839/http://ranking.stat.pl/index.php?p=1

 

 

Jeszcze czasy maxiora :) pamiętacie jaką furorę zrobił ten serwis ?:)

Edytowano przez kyniu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Pitu ma racje, gdybyś zsotał sklasyfikowany w topie alexy bylaby o tym wzmianka. Mam kilka stron, ktore spadly z topu, ale info jest.

 

Poza tym miejsce na rankingu stat mozna sobie bylo kiedys wygenerowac kilkoma robotami.

Niestety wskaźnik, który widnieje pod spodem twojego wyniku jednoznacznie świadczy o tym, że to było bardzo krótkotrwałe, co nie zdarza sie przy normalnym ruchu

 

-21.61%U -22.5%W -22.49%O

 

Spadek o 3-4% jest ogromny przy topowych ilosciach odslon i odwiedzin, a w twoim wypadku to spadek o 22%. To przepasc, ktora wychodzi wlasnie po wylaczeniu robotów.

 

Daj staty z googla z wielkościa odrzutów.

Edytowano przez hdmagc (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pitu ma racje, gdybyś zsotał sklasyfikowany w topie alexy bylaby o tym wzmianka. Mam kilka stron, ktore spadly z topu, ale info jest.

 

Poza tym miejsce na rankingu stat mozna sobie bylo kiedys wygenerowac kilkoma robotami.

Niestety wskaźnik, który widnieje pod spodem twojego wyniku jednoznacznie świadczy o tym, że to było bardzo krótkotrwałe, co nie zdarza sie przy normalnym ruchu

 

 

 

Spadek o 3-4% jest ogromny przy topowych ilosciach odslon i odwiedzin, a w twoim wypadku to spadek o 22%. To przepasc, ktora wychodzi wlasnie po wylaczeniu robotów.

 

Daj staty z googla z wielkościa odrzutów.

 

 

analitycks nie jest podpięty pod stronę - jeśli to ma coś zmienić mogę wrzucić staty.

 

Zgadzam się z tobą - ranking w stat.pl można łatwo podbić - tylko nie rozumiem po co właściciel miałby to robić 5 lat temu a nie teraz skoro właśnie teraz chce sprzedać serwis (ja pośrednicze w sprzedaży).

 

Zająłem się sprzedażą ponieważ pamiętam jak zajmował wysokie pozycycje - sam wtedy pozycjonowałem na podobne słowa.

 

Nie wiem w jaki jeszcze sposób mogłbym ci udowodnić, że serwis był bardzo popularny w latach 2005-2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×