Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mcbarlo

Z: mSurf.eu oraz mFilmy.com

Polecane posty

Marek, 10 punktow to jedno wyswietlenie :P Strona dzisiaj wystartowala, wiec powoli bd modyfikowal i ulepszal, dzieki.

 

Tomasz, niestety nie moge go sprzedac bo nie moj :D (nie chce lamac praw autorskich itp) napisz do allegro@topogloszenia.pl (foxx229) on jest autorem, wiec mozesz sie dogadac ;-)

 

PS: co sie stalo, ze temat zostal usuniety i znow przywrocony ;D ?

 

Sorry za OT (moderacja moze wydzielic z tego nowy watek), ale nie wydaje Wam sie, ze topogloszenia.pl jest mocno "inspirowane" serwisem rozglos.net ktorego jestem autorem?

 

Dziwnym trafem np. niektore nazwy klas CSS, wartosci RGB kolorow oraz kroje i rozmiary czcionki sa identyczne. Formularz dodawania ogloszenia tez jakos dziwnie przypomina ten z rozglosu, nie? Eh... ale w sumie traktuje to jako wyroznienie, ze stworzylem serwis tak dobry, ze warto go kopiowac. :)

Edytowano przez mcbarlo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Jeszcze jak byś miał mieć wyłączność na nazwy klas w CSS (ja tam podobieństwa nie widzę), a także na wartości RGB kolorów (strona kolorystycznie jest całkowicie inna) oraz kroje i rozmiar czcionek (zabij mnie że używam Verdany!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Jeszcze jak byś miał mieć wyłączność na nazwy klas w CSS (ja tam podobieństwa nie widzę), a także na wartości RGB kolorów (strona kolorystycznie jest całkowicie inna) oraz kroje i rozmiar czcionek (zabij mnie że używam Verdany!)

 

No prosze Cie, taki byl to niesamowity zbieg okolicznosci, ze klasy maja czy mialy (bo rozglos od momentu skopiowania sie tez zmienil) takie same nazwy i przy tym takie same elementy np. kolory tla (zolty w wyroznieniu). Patrzyles na formularz dodawania ogloszenia? Zjechany jak nic, wielkosci pol, ich uklad oraz kolejnosc. Niektore teksty i formulki to totalny copy&paste.

 

Jakos w innych serwisach nie zauwazylem takich zbieznosci.

 

Zejrzyj w web archive, a zobaczysz, ze wczesniej serwisy mialy o wiele wiecej wspolnego.

 

Ja tam sie nie napinam o to, ze ktos bez pytania pozyczyl sobie kawalki kodu zreszta nie tylko mojego, bo za szablony byl odpowiedzialny glownie moj wspolpracownik. Tylko stwierdzam fakt.

Edytowano przez mcbarlo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze... Sprawdziłem w webarchive, a dokładniej ich serwis z 10 maja 2009 roku. Teraz moje pytanie...

A czy Ty nie widzisz, że on korzysta z tego samego skryptu? Układ i wszystko macie "takie same" gdyż to ten sam skrypt, nawet linki są takie same... :blink: O co się spinasz? O to, że ktoś używa tego samego skryptu (pewnie darmowego)? Później go zmienił, ma jakiś inny więc nie wiem dlaczego odkopujesz jakieś "brudy" sprzed dwóch lat.

 

Edit:

Specjalnie dla Ciebie poświęciłem mój cenny czas i wygooglowałem jeszcze podobne serwisy. Np.:

- http://www.expresowe.pl/

- http://www.portal-ogloszenia.pl/

- http://www.ofertynatopie.pl/

 

Więc reasumując, nie rozumiem tego jazgotu.

Edytowano przez KowR (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×