Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ftt000

Sprzedam VPS b. mocny (offshore)

Polecane posty

Witam

Jak w temacie

Cena odnowienia VPS'a to ~15 Euro co miesiąc

Datacenter na Litwie

 

 

Processor: 2 CORE X3470 @ 2.93GHz RAM memory: 2048MB Disk space: 100GB Disks: SAS 15000RPM, RAID Bandwidth: 100Mbps

 

Serwer opłacony do 27 grudnia.

 

Cena jaka mnie interesuje to 120 zł

 

Szczegóły na PM.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtualizacja, transfer, link do strony gdzie jest owy serwer hostowany. Uzupełnij to i bardziej się rozpisz... Myślisz że ludziom chcę się jeszcze wypytywać o szczegóły na PW? Podaj wszystkie w temacie...

Edytowano przez Biszkopcik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszam na PM.

Ja sprzedaje i ja ustalam zasady , jeżeli CI sie koleżko nie chce napisac Pm to faktycznie daruj sobie ;)

Zapomnialem dodac że jedynie Allegro wchodzi w grę przy sprzedaży , innych serwisów aukcyjnych nie używam.

Pozdrawiam

Edytowano przez ftt000 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litwa i "offshore"... Może dla Amerykańców, na pewno nie dla nas, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że i Polska i Litwa należą do Unii Europejskiej, prócz tego mają dwustronne umowy prawne, więc to taki sam "offshore" jak Niemcy, Czechy czy województwo Lubuskie.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupoty piszesz , około 10-20 DMCA dostaje dziennie ja i właśnie datacenter i nigdy nawet się nie kontaktowali.

Wszystko zależy od podejścia od datacenter. Tak samo czemu leaseweb hostuje strony rasistowskie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co znaczy określenie "offshore"?

 

To, że DC olewa wysyłane do nich notki jeszcze nie znaczy, że będzie to robić w każdym przypadku. Dopóki są to wyłącznie papierki wysyłane przez stowarzyszenia bądź firmy, nie ma to większego znaczenia, ale w przypadku gdy prokurator na Litwie wyda nakaz, to choćby chcieli, to go nie oleją, bo grozi to konkretnymi, dość surowymi sankcjami. A litewski prokurator może, a wręcz powinien wszcząć postępowanie, jeśli poprosi go o to oficjalnie prokurator innego kraju, z którym Litwa ma umowy dwustronne - np. z Polski.

Faktem jest, że w Holandii hostowane są strony, których istnienie jest zniewagą dla rasy ludzkiej, ale tu akurat winne są organy ścigania, które wykazują się wyjątkowym ostracyzmem, nie ma to wiele wspólnego z tym, czy DC może czy nie takie rzeczy hostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd niby wiesz takie rzeczy o litwie ? miałeś tam keidys serwer chociaż ? ja już ponad rok tam mam pewne strony hostowane.

Do tego NL , ML , HK i też nigdy problemów nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem takie rzeczy nie tyle o Litwie, co o Unii Europejskiej i o umowach międzynarodowych podpisywanych przez władze Rzeczpospolitej Polskiej. Polityka wewnętrzna i międzynarodowa to takie moje hobby, lubię wiedzieć co się wokół nas dzieje.

I z całego serca życzę Ci jak najlepiej, oby nigdy żaden organ ścigania się do Ciebie nie przyczepił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×