Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

[Wykonam] Zaplecza (dla ludzi,robotów)

Polecane posty

Gość

Dzisiaj przygotowałem dosyć ciekawą ofertę wykonania strony zapleczowej dla : ludzi i robotów. Strony wykonywane są na podstawie darmowych dostępnych CMSów w sieci, dobrze indeksujące się w google. W skład wchodzi : WordPress i PikoCMS. Oczywiści każda strona posiadać będzie unikalną grafikę pod daną tematykę. Dodatkowo zostanie ona zoptymalizowana tak, aby jak najlepiej indeksowała się w google. Będą posiadać unikalne artykuły 5 x 1500 znaków + zdjęcia + KONTAKT + REGULAMIN + metatagi unikalne + 1 tekst strona główna 2500 znaków. Wszystko instalowane jest na wskazany serwer przez zleceniodawcę w raz z podpięciem pod domenę i oddaniem gotowej strony do użytku. Kod każdej strony nie będzie mieć umieszczonych linków do innych stron!

 

W dalszej części odpłatnie możliwe podlinkowanie (automatyczne preclowanie i katalogowanie, ręczne katalogowanie czy blast XR).

 

Reasumując strona dla ludzi wyniesie 90,00 PLN (unikalne logo strony + elementy związane z tematyką), zaś strona dla robotów (szablony z sieci + ich mała modernizacja) w cenie 40,000 PLN. Stawiasz na jakość wykonywanych projektów, postaw na tą ofertę.

Oczywiście przed rozpoczęciem prac, należy wskazać swoje uwagi. Ewentualnie podać spostrzeżenia oraz podać przykłady jakie Państwa interesują.

 

Maciej - maciej.seo@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna rozbieżność ofert. Dwie oferty 90 zł lub 40 tyś. jakieś to dziwne dla mnie. Jak ktoś chce zrobić stronę porządną to może wydać 8 tysięcy to i tak sporo, ale 40 patoli? Czy ja może czegoś nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

literówka :) dzięki za info muszę edytować

 

PROSIŁ BYM O ZMIANĘ Z 40,000 na 40,00 bo nie mogę edytować :(

Przepraszam, za literówkę. Cena to 40,00 PLN od strony.

Edytowano przez maciej.seo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×