Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BlueMan

Hostink z Allegro

Polecane posty

Hej,

 

Czy ktoś ostatnio kupował "hostink" (nie mylić z hostingiem ! :D) na Allegro i może jakąś firmę kategorycznie odradzić? :)

 

Hostink potrzebuję pod backup baz danych (kilkaset MB to będzie) i pewnie backup plików - kilka GB to będzie. Pewnie w ~10GB w całości się zmieszczę. Transfer - ok 40GB miesięcznie.

 

 

Chcę hostink z allegro, bo to tylko pod backup będzie, a tam mega tanie są takie pseudo hostingi. Wolę kupić 2 takie hostingi niż jeden porządny - wyjdzie mnie to i tak taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Tanie mięso psy jedzą. Jak będziesz co kilka miesięcy kupował następne konto to zobaczymy czy to tak będzie taniej ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nigdy nie wiesz kiedy ci bedzie backup potrzebny, wiec co z tego ze kupisz konto za 5 zl skoro w najbardziej potrzebnym momencie bedzie lezalo. Dla mnie konto pod backup musi byc tak samo niezawodne jak pod strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej jakiegoś lowendowego VPSa brać (ja tak robię od dawna). Koszt może troszkę wyższy, ale wiem, że będzie działać np. w przyszły wtorek...

Jak dobrze poszukasz na lowendbox.com to na pewno znajdziesz coś do 3 dolarów miesięcznie, czyli wychodzi jakaś stówka rocznie. Nie jest to za dużo za święty spokój. No i VPS jest bardziej użyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że szansa, że mój główny serwer padnie i akurat 2-3 backupowe jest tak znikoma, że większym niebezpieczeństwem jest trzymanie tego tylko w 2 miejscach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Problem w tym, że w przypadku allegro te szanse wcale nie są znikome ;) Przecież te "marki" znikają po kilku miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiskiWujek

nie zapominaj o bezpieczeństwie twoich danych na takim "hostinku", zarządzanego przez nie wiadomo kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panjechleb

przejmie taki ktoś twoje dane i co wtedy zrobisz? wcale nie myślisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na temat... :)

 

Ostatnio znajomemu stawiałem forum na netserwer.pl - wszystko fajnie chodzi,

no a firma jest już troszkę w sieci. Serwer co prawda tylko 3 GB pojemności - http://allegro.pl/no...1778909534.html

Tylko uważaj, bo ta cena dotyczy pierwszego roku. Każdy kolejny według standardowego cennika na ich stronie.

 

A może coś z promocyjnej oferty hostdell.pl?

Opinie na ich temat są podzielone, ja osobiście postanowiłem skorzystać

i jak do tej pory jestem zadowolony. http://allegro.pl/ho...1784092073.html

 

Możesz też dogadać się z jakimś użytkownikiem wht.pl, który za kilka piw udostępni Ci taki hosting na swoim dedyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie straszno Ci? Szkoda danych...

 

Ja bym się bał że ktoś zacznie używać moich plików (np. wrzuci jakieś foty do neta czy użyje mojego skryptu do zarabiania) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×