Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
v3r1

[Wirtualny] Bardzo podstawowy hosting

Polecane posty

Witam,

Od paru lat przestalem siedziec w temacie tak wiec zwracam sie teraz z prosba od uzytkownikow o rady i pomoc w wyborze odpowiedniego hostingu.

 

Hosting ma byc dla strony warsztatu samochodowego:

- kilka plikow .html, layout, moze jakas galeria. 100MB mysle, ze spokojnie na to starczy.

- transfery miesieczny, trudno powiedziec ile taka strona "informacyjna" potrzebuje, wielkich grafik czy duzych tresci tam nie bedzie, wejscia na zasadzie szukam warsztatu samochodowego w guglach wiec trafie. 5GB miesiecznie powinno chyba w zupelnosci i z duzym zapasem starczyc?

- MySQL nie jest potrzebny, jakies inne zawile rzeczy rowniez nie, jak napisalem wyzej bedzie to tylko i wylacznie pare plikow .html

- wymagane chociaz jedno konto pocztowe o pojemnosci 100-200MB (jesli pojemnosc konta zawarta jest w ogolnej pojemnosci hostingu to zwiekszmy ja o te 200MB z konta)

- wysoki uptime, zeby ta strona stala online

- pewna firma, ktora nie zniknie nagle z rynku - preferowany model place co rok i mam z glowy

 

Budzet to powiedzmy 100zl na rok plus minus.

 

Wyczytalem pozytywne opinie np. o http://castpol.pl/hosting-www ale po co mi transfer miesieczny 40GB, 2GB pojemnosci jeszcze ujdzie, chociaz tez nie wiem po co :P Cena pasuje tylko jak z pewnoscia tej firmy?

 

 

Dodatkowo pytanie o zakup domeny .pl. Kiedys kupowalem domeny w nazwa.pl jednak to bylo dobre pare lat temu, jak to w chwili obecnej wyglada? Gdzie najlepiej kupic?

 

Dzieki za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Szczerze mogę Ci polecić firmę CastPol, posiadam u nich na chwilę obecną serwer VPS, jednakże miałem całkiem nie dawno okazję użytkować serwer wirtualny który działał w porównaniu do konkurencji(nie będę wymieniał nazw) o wiele lepiej. Jeśli nie pasują Ci takie parametry, napisz na @bok, na pewno dogadasz się na indywidualną ofertę :)

 

Dodatkowo pytanie o zakup domeny .pl. Kiedys kupowalem domeny w nazwa.pl jednak to bylo dobre pare lat temu, jak to w chwili obecnej wyglada? Gdzie najlepiej kupic?

 

Posiadam u nich dwie domeny na osobę prywatną, oraz jedną firmową, i nie mogę nic zarzucić. Kapitalnie niskie ceny to spory plus. Jeśli zamówisz hosting w CastPolu na rok domene .pl dostaniesz gratis, więc tym bardziej skupiłbym się na tej firmie.

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już mało, która firma oferuje takie małe konta. Co do hostingu polecam Ci ofertę UPHost.pl. Ew. jak chcesz koniecznie takie małe konto to sprawdź UnixStorm.org tylko średnio się to opłaca.

 

Co do domeny to polecam OVH.PL. Mają najtaniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z hostingu od siebie mogę polecić www.hitme.pl

Z domen to Masternet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×