Skocz do zawartości
Gość finlandia

Layout

Polecane posty

Gość finlandia

Witam. Zanim zlecę wykonanie layoutu chciałbym się dowiedzieć ile musiałbym na to przeznaczyć. Konkretnie chodzi mi o layout pod presta shop o tematyce "Terrarystyka". Zaznaczam, że zależy mi żeby zrobić to tanim kosztem tak więc layout nie musi być cudem XXI wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekt graficzny od ok 500 netto w góre + do tego zakodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... U nas średnio 1000 zł netto za projekt graficzny (główna + widok produktu), a do tego dochodzi kodowanie go pod PrestaShop (czyli co najmniej jeszcze raz tyle).

 

Edit:

Wybaczcie, prawie że zdublowałem Miłosza... Byłeś szybszy. :)

Edytowano przez KowR (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Pamiętaj że tanio != jakość. Możesz zapłacić 200 zeta a potem 800 za poprawki, ale możesz też zapłacić od razu powiedzmy 800 zeta i mieć dobrze wykonane zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz na pw, dam namiar na gościa który robi w przedziale 200-300 zł za layout (psd), i layout jest przybliżony do tych za 800-1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Lepiej zapłacić więcej i mieć spokój niż zapłacić grosze, nie mieć spokoju i potem bulić kasę na poprawki co wyjdzie w efekcie drożej. Po co przepłacać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

No chyba macie racje. W takim razie poczekam na przypływ grosza zanim coś zainwestuję.

 

Do zamknięcia, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem w stanie wykonać ten projekt graficzny za 150 zł + ew. poprawki. (Tylko strona główna) A z widokiem produktu 200 zł.Kontakt gadu-gadu: 33558509 (często niewidoczny). Lub PW na tym forum. Pozdrawiam :)

Edytowano przez KarolProject (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@finlandia - wystarczyło zobaczyć w opis jego na Gadu-Gadu: http://karolproject.pl/

 

Na moje oko słabe. Bez fajerwerków, mdłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak szukasz dobrych grafików to napisz do oli na graffika.pl, zrobisz konkurs z nagrodą np. 300 zł i dostaniesz od userów projekty layoutów i wtedy sobie wybierzesz najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×