Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Najs

[Domena] Przekierowania.

Polecane posty

Gość Najs

Witam.Czy ktoś mi może napisać jak dokładnie ustawić przekierowania w cPanelu na hostingu proserwer.pl?

Chciałbym aby wyglądało to tak, że ktoś wpisze adresmojejstrony.xaa.pl i za każdym razem przekieruje go na adresmojejstrony.pl, poza tym w innych rzeczach też, np. poprzez kliknięcie buttonów na stronie. Wygląda to tak:

asdsadle.png

Gdzie co i jak poprawnie wpisać, mi to nie wychodzi. Mile widziany kontakt gadu-gadu - 20020154, pomocą w tym temacie nie pogardzę. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najs

Jest tu ktoś kto potrafi mi pomóc i PRAWIDŁOWO podpiąć domenę z OVH.pl na hosting proserwer.pl?

btw. googluje bez przerwy, dlatego piszę tutaj...

Edytowano przez Najs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najs

W tym, że podpinam ją dobrze, przekierowanie robię dobrze i niby przekierowywuje, później kliknę aby przeniosło mnie na stronę główną, znowu jestem na xaa.pl - po prostu nie ogarniam. Napisz na gg 20020154 wszystko Ci wytłumaczę, pomóż mi proszę bo chyba nikt nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najs

Teraz lepiej nie wchodź na moją stronę... Napisz na gg, proszę Cię bardzo, teraz problem wygląda na poważny lecz w praktyce tak chyba nie jest, ponieważ zmieniłem tylko dwie linijki w settings i masa błędów wyskoczyła. Po przywróceniu tego co było nadal to samo. Proszę Cię jeszcze raz napisz, a będę Ci bardzo wdzięczny. 20020154 - gadu-gadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najs

romix, może ty napiszesz i mi pomożesz? Bardzo bym Cię prosił.

 

@edit zaraz opiszę wszystko tutaj i liczę na Wasza pomoc.

Edytowano przez Najs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gotowe :)

 

Opiszę co było na przyszłość jakby ktoś miał podobny problem.

 

Errory brały się z syfu przesyłanego przed nagłówkami przez kodowanie uft-8 z bom :)

Bom wywalone i działa :)

Co do przekierowania na domene .pl również działa - do zmienienia była domena w PA skryptu :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najs

romix bardzo mi pomógł, dziękuje bardzo, nie pozostaje mi nic jak polecić pana wyżej, a dokładniej serwisy;

- biznes-host.pl

- gamebit.pl

Fachowa obsługa klienta, w zasadzie w chwili obecnej nie jestem klientem, ale przekonałem się jak to naprawdę jest. Polecam jeszcze raz i pozdrawiam, temat do zamknięcia.

Edytowano przez Najs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×