Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ahes

mydevil vs rootnode

Polecane posty

Widze, że rootnode ma monopol na mind-mapy? :)

 

Tak ciężko się przyznać, że zajumaliście przedstawianie składni polecenia w postaci mind mapy od Rootnode plus kilka tekstów ze strony?

Z jednej strony mnie to cieszy, bo widzę, że moje pomysły się podobają. Z drugiej martwi mnie wasz brak kreatywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to forum pt. "informacje od firm hostingowych", nie "osobiste wycieczki zazdrosnej konkurencji" :-)

 

Nie konkurujemy ze sobą. W końcu przesiadujesz na kanale #rootnode cały dzień i jesteśmy kumplami, nie? :)

Zresztą podejrzewam, że konta na mydevil są dużo lepsze. Rootnode skupia się na trochę innych aspektach (np. społeczność).

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się tendencyjność moderacji i usuwanie postów z wątku.

Cenię sobie wolność wypowiedzi, więc w takim razie nie będę wspierał forum swoim słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie podoba mi się tendencyjność moderacji i usuwanie postów z wątku.

Po prostu wątek zgłaszał autor tematu, proszę bardzo wydzielone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ciężko się przyznać, że zajumaliście przedstawianie składni polecenia w postaci mind mapy od Rootnode plus kilka tekstów ze strony?

Z jednej strony mnie to cieszy, bo widzę, że moje pomysły się podobają. Z drugiej martwi mnie wasz brak kreatywności.

 

Imitacja to najszczersza forma pochlebstwa ;) Nasze teksty ze strony też są już na kilku serwisach konkurencyjnych firm. Zobaczysz, niedługo będziesz miał rootnode'owe groupies.

 

A kreatywność rzadki dar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak kopiowac to najlepszych, nie wiem skad to oburzenie u niektorych. skoro sie raz sprawdzilo to sprawdzi sie i drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×