Skocz do zawartości

Polecane posty

Cały dzień Firefox molestuje mnie o aktualizację do 6.0, ale nie jestem przekonany za bardzo do niej.

Co sądzicie o tej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Właśnie zainstalowałem. Jeden minus - Firebuga musiałem ręcznie wrzucić. Poza tym chodzi zauważalnie szybciej i jest duużo mniej upierdliwy przy pracy z dużą ilością grup kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Czy to tylko u mnie czy też macie problem z automatyczną aktualizacją z wersji 5 do 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaje na chrome jak na razie, zużycie pamięci prawie w ogóle sie nie zmieniło, tak samo wolno sie uruchamia jak wersja 4.

Ja już przestałem liczyć że mozilla zrobi ff który dorównuje szybkości chrome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko u mnie czy też macie problem z automatyczną aktualizacją z wersji 5 do 6?

 

U mnie aktualizacja z piątki do szóstki przebiegła bezproblemowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Raz mi się włączyło przypomnienie to z miejsca zainstalowałem. Wydaje się że chodzi nieco szybciej, choć nadal występuje u mnie błąd białej strony i nie wiem po jakiej stronie ów ma miejsce. Z dodatkami też większych problemów nie było, nie działają mi obecnie dwa dodatki Norton Toolbar i IVONA (fajnie, bo z tego akurat i tak nie korzystam :D). Przy aktualizacji do wersji 5.0 wywaliło mi Skype z którego i tak nie korzystam. Na chwilę obecną są zmiany na plus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

U mnie też okej (po ręcznej aktualizacji). Zbytniej różnicy prędkości nie odczułem przy sprzęcie który używam :P

Zmian w wyglądzie praktycznie żadnych no i Java Console tylko się rypły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja z 3.6 chyba zmienię na 6 :)

 

Cóż mój system chyba jest jeszcze 100 lat za murzynami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Opera i tylko Opera. Chrome "nie" za to, że jest od G-szitu pazernego na informacje. A nowe FF-y to jakieś dziadostwo jest, z numeracją - parodia. IE poniżej krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z tobą, Sponsi, od lat używam Opery, FF wkurza mnie już w momencie uruchamiania, poza tym brakuje mi kilku prostych rzeczy, które oferuje Opera, np. strony szybkiego uruchamiania (która w nowej wersji Opery jest jeszcze lepsza niż wcześniej), prostego klienta poczty (tutaj po latach używania różnego rodzaju wynalazków okazało się, że wbudowany klient Opery po prostu robi to co trzeba najszybciej i najwygodniej) czy widżetów, które wg mnie są znacznie wygodniejsze od Firefoxowych dodatków.

Jedno muszę przyznać szóstce Firefoxa - w końcu ta przeglądarka uruchamia się w jakimś rozsądnym czasie. Jednak nadal Opera wygrywa (choćby przeglądanie w trybie prywatnym - dużo wygodniejsze w Operze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Opera i tylko Opera. Chrome "nie" za to, że jest od G-szitu pazernego na informacje. A nowe FF-y to jakieś dziadostwo jest, z numeracją - parodia. IE poniżej krytyki.

Ciebie się czytać nie da, ogarnij się proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FF6.0 Zirytował mnie strasznie na samym początku i to maksymalnie. Wyczytałem że lepiej można zarzadzać ciasteczkami. Testuje nową funkcję, usuwam ciasteczka tak jak zwykle dla pojedynczej strony ale patrzę u góry jest możliwość wybrania innych stron. Kliknąłem usuń historię czy jakoś tak. Raz i było dobrze. Następnie wyglądało na to że jest następna strona do usunięcia historii, ale (może czegoś nie załapałem) po kliknięciu tego samego przycisku wykasowało wszystkie ciasteczka. FCK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IE poniżej krytyki.

 

Co konkretnie w najnowszym Internet Explorerze jest poniżej krytyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
patrys wiesz do czego służy kubeł?

że co proszę ?

Mamy wszystkie Twoje posty wyrzucać do kosza ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co konkretnie w najnowszym Internet Explorerze jest poniżej krytyki?

A choćby słynne już nie trzymanie się jakichkolwiek standardów. W sumie niewiele się zmieniło mimo zapewnień Microsoftu, że tym razem podążą prawidłową ścieżką - cały czas mają głęboko cały świat i robią swoją wersję tej samej historii, tyle, że u nich Kopciuszek nie gubi pantofelka, a majtki, i to w dość obciachowych okolicznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś istna parodia. Do wersji 3 było wszystko ok. Później nagle 4, miesiąc później piątka, nikt nie wie (chodzi o użytkowników końcowych) o co chodzi, a teraz szóstka.

 

Szczerze? Mówię nie. Zostaje przy 3.6 - nie mam zamiaru robić co chwile update na jakieś ich nowe wymysły.

 

A jak tak dalej pójdzie to przesiądę się na stałe na Chrome.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A choćby słynne już nie trzymanie się jakichkolwiek standardów.

 

Czyli tak jak myślałem - opinia wyssana z palca.

Możesz się jeszcze uratować jakimiś konkretnymi zarzutami w stosunku do IE9.

Microsoft szykuje IE10, który też zapowiada się dobrze: http://ie.microsoft.com/testdrive/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowa (i - jak twierdzi Microsoft - najnowocześniejsza) przeglądarka w starożytnym już Acid3 nie jest w stanie wyciągnąć 100%, to znaczy, że coś z nią jest nie tak. Poza tym już parę interesujących "bajerów" musiałem obchodzić szerokim łukiem w IE przy montowaniu stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

IE 9 jest po prostu do tyłu, strasznie nieprzyjemny w korzystaniu, chodzi o interfejs.

Standardy w miarę, ale dopiero przy 9tce "w miarę" to za mało. Do tego po co komu IE, skoro jest Opera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś istna parodia. Do wersji 3 było wszystko ok. Później nagle 4, miesiąc później piątka, nikt nie wie (chodzi o użytkowników końcowych) o co chodzi, a teraz szóstka.

 

Szczerze? Mówię nie. Zostaje przy 3.6 - nie mam zamiaru robić co chwile update na jakieś ich nowe wymysły.

 

A jak tak dalej pójdzie to przesiądę się na stałe na Chrome.

 

jesli chodzi o numeracje to obawiam sie ze możesz trafić z deszczu pod rynne, chrome w tym roku doszedł już od wersj 9 do 13 ;)

a obecna wersja developerska ma numerek 15

 

--

Lazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chyba ktoś coś sknocił w pow. screenie

 

 

Przy 10 zakładkach:

 

firefoxq.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o numeracje to obawiam sie ze możesz trafić z deszczu pod rynne, chrome w tym roku doszedł już od wersj 9 do 13 ;)

a obecna wersja developerska ma numerek 15

Jednakże nie widzę nigdzie ciągle monitów o update, że ciągle nowa lepsza wersja, i tym podobne. Szczerze nigdy nie patrzyłem na wersję Chrome, bo przeglądarka siedzi cicho o swojej wersji i nie drażni oka co rusz jakimiś nowymi aktualizacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kamikadze, osoby pracujące w w/w biurze nie mają możliwości, żeby cokolwiek sknocić. A przede wszystkim umiejętności.

W/w strona była otwarta przez właściwie 4 doby i nikt tam nic nie ruszał i narobiła takiego bigosu ;-)

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×