Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Elektronik

[Szukam] Praca zdalna na wakacje

Polecane posty

Witam, poszukuję pracy zdalnej na okres wakacji. Interesują mnie również, krótkie prace (tydzień-dwa). Jestem tegorocznym maturzystom, IT i nowe technologie to moja pasja od dość dawna.

Co mogę robić?

Chętnie podejmę się wszystkiego co związane jest z internetem. W stopniu bardzo dobrym znam HTML oraz CSS, w stopniu pozwalającym na pisanie prostych stron lub skryptów PHP oraz MySQL. Pracowałem również na Joomli, Drupalu, WordPressie, phpBB - ogólnie mówiąc w jakimś stopniu znam większość popularnych CMS'ów, a nauka nowego nie powinna zająć mi zbyt długo. Mam pewne pojęcie o SEO (analiza stron, poprawianie kodu). Od kilku lat zajmuje się głównie sprawami związanymi z www, więc chętnie popracowałbym w pomocy technicznej firmy hostingowej. Niestety nie potrafię na tyle obsługiwać serwerów, aby podjąć się ich kontroli czy napraw. Jednak panele typu DirectAdmin czy CPanel znam od strony klienta w stopniu bardzo dobrym dlatego wydaje mi się, że część problemów kierowanych do helpdesk'ów jestem wstanie rozwiązywać (podstawowa obsługa klientów). Administrowanie powierzonymi stronami lub moderator na forum, to też zajęcie dla mnie - tutaj mam spore doświadczenie.

 

Jestem osobą sumienną i zorganizowaną gwarantuję również wysoki poziom kultury oraz poprawności wypowiedzi przy ewentualnej pracy polegającej na odpisaniu na wiadomości od klientów.

 

Nie oczekuję wiele. Po prostu jestem chłopakiem od zawsze zainteresowanym wszystkim tym, co związane jest z komputerami i szuka zajęcia na wakacje. Mało jest tematów z IT, o których nie mam jakiegokolwiek pojęcia (no dobrze, do grafiki to mam jedynie antytalent) ;)

 

Oczywiście poszukuję zajęcia, za które dostanę stosowne wynagrodzenie - zależnie od propozycji pracodawcy.

 

W razie pytań zapraszam na d.szymanski[malpa]forbot.pl

 

Pozdrawiam,

Damian

Edytowano przez Elektronik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Jestem osobą sumienną i zorganizowaną gwarantuję również wysoki poziom kultury oraz poprawności wypowiedzi przy ewentualnej pracy polegającej na odpisaniu na wiadomości od klientów.

 

Witam, poszukuję pracy zdalnej na okres wakacji. Interesują mnie również, krótkie prace (tydzień-dwa). Jestem tegorocznym maturzystom, IT i nowe technologie to moja pasja od dość dawna.

Mały błąd, ale odstraszyć może ;-)

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×