Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
INTER-COM

Bullshit, pyskówka, nie na temat

Polecane posty

Witam

 

tak jak poinformowaliśmy Pana w mailu na odpowiedź ze strony DIRECT ADMIN w tej sprawie - proszę nie zapominać , że my jesteśmy tylko polskim pośrednikiem sprzedającym licencje i wszelkie sprawy związane z tym kierujemy do supportu i to od nich zależy kiedy odpiszą nie mamy na to wpływu.

 

Aż to 3 dni trwa nie chce mi się w to wierzyć , a dlaczego support DA pracuje w nocy (na naszą strefę czasową ) albo nie znasz pan angielskiego i piszesz kali jeść kali pić i do tej pory się zastanawiają coś pan tam nabazgrał.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

INTER-COM, nie rozumiem po co się awanturujesz skoro administracja napisała abyś poczekał to chyba należy poczekać? - troszkę cierpliwości zapewne nie jesteś jedynym klientem tej firmy, więc poczekaj cierpliwie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

INTER-COM, nie rozumiem po co się awanturujesz skoro administracja napisała abyś poczekał to chyba należy poczekać? - troszkę cierpliwości zapewne nie jesteś jedynym klientem tej firmy, więc poczekaj cierpliwie.

 

Pozdrawiam

 

Ty nie będziesz rozdawał rekompensat za wpadkę a zazwyczaj one są kosztowne, jeśli wiesz o co chodzi w biznesie hostingowym, ja w żadnym wypadku na żaden nieprofesjonalizm nie mogę sobie pozwolić biznes to biznes.

Edytowano przez INTER-COM (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mów mi na "Ty" bo nie pamiętam abym się zgadzał abyś tak mówił, troszkę kultury osobistej skoro jesteś "Biznesmenem".

A to co komu daje czy plusy czy minusy to już wyłącznie moja sprawa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to co komu daje czy plusy czy minusy to już wyłącznie moja sprawa.

Proszę pana czy ja się kłócę z panem o reputacje typu + - nie interesuje mnie ona na tym forum. Jestem tu aby wystawić obiektywną opinie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

INTER-COM, nie rozumiem po co się awanturujesz

 

Mały OT.

To TY pierwszy użyłeś do kontaktu formy prostej.

Zgodnie z zasadami netykiety, na forach nie obowiązuje zasada tytułowania, chyba że takowe zostanie jednoznacznie określone przez respondenta.

 

PS

Wywala mi bład gdziekolwiek klikam w "-"

 

 

 

Edytowano przez hdmagc (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały OT.

To TY pierwszy użyłeś do kontaktu formy prostej.

Zgodnie z zasadami netykiety, na forach nie obowiązuje zasada tytułowania, chyba że takowe zostanie jednoznacznie określone przez respondenta.

 

Znam netykietę.

W nerwach można wszystko napisać serdecznie przepraszam użytkownika "KonradKraiński".

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

INTER-COM, mój wpis był wycelowany w @KonradKraiński, gdyż to ON swoją wypowiedzią narzucił formę prosta pisząc do ciebie i nie widzę powodu, abyś GO przepraszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, nie ma sprawy nie miałem na myśli aby ta dyskusja poszła w takim kierunku, na celu miałem poinformować użytkownika INTER-COM że opóźnienie jest ze strony supportu DA, administrator freecast.pl, już się tą sprawą zajął i postaramy się aby sprawa była szybko rozwiązana.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jak by jeszcze mail naprawili tylko z formularza działa ;) a inaczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 post hmmm za co bo nikt nie wie ?

 

Sztuczna opinia wiadomo po co czyż nie ;)( mlodyy94 taa w zasadzie mnie tu nie powinno być )

Edytowano przez INTER-COM (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Nie mów mi na "Ty" bo nie pamiętam abym się zgadzał abyś tak mówił, troszkę kultury osobistej skoro jesteś "Biznesmenem".

A to co komu daje czy plusy czy minusy to już wyłącznie moja sprawa.

 

Pozdrawiam

 

Nie za mlody na panowanie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie za mlody na panowanie jestes?

 

A to jest jakaś sztywna reguła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Nie wiem jak Ty, ale nie wyobrazam sobie, zeby 40latek/latka, mowila do nastolatka Pan/i no chyba ze jest sprzedawca... A do tego, zeby zadac od kogos zeby na Pan mowil.

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Ano xD Pewnie temu ze wolny internet (z gminy darmowy hotspot ciagne) i kliknolem 2x na "Napisz" :P

 

Poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×