Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Matmaxalez

Mzone vs Mods

Polecane posty

Skoro leci tu taki offtopic to się wypowiem :P

 

nrm też mnie wkurza to durne Tapatalk - nie idzie tego wyłączyć?

 

Można to wyłączyć w ustawieniach aplikacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom dyskusji niewiele wyższy od wyżej przedstawionego się przez moment zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Nie zrozumieliście mojego postu? Weźcie przestańcie się błaźnić, i piszcie na temat... W piaskownicy tak piszcie albo zmieńcie forum... jeden drugiego prowokuje a drugi na prowokacje odpowiada...

 

Widać nie może się znalesć ktoś mądry, żeby przestał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Beata pisze skargę na Ciebie do Pana Bartosza i Tomka, pewnie i tak nic sobie z tego nie zrobisz, ale to jej decyzja.

 

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaką jej przykrość zrobiłeś. Zresztą nie tylko jej, dałeś po "uszach" także mi.

Irek, skoro Patryk ci napisał że ty i "Majka" macie takie samo ip, to trzeba było mu wysłać pw o co chodzi a nie mu wyjechać :

Kolego Paryk, zanim znowu coś głupiego napiszesz, porozmawiaj z Tomkiem. Kilka miesięcy temu wyjaśniałem Mu o co chodzi z tym, i aby to konto nie kojarzył ze mną. Masz jeszcze jakieś pytania?

Jakim cudem Ty moderatora dostałeś, chyba za spotkanie w barze ...

To że ktoś korzysta z tego samego IP, nie oznacza, że jest to ta sama osoba.

Niepotrzebnie poszerzasz kłótnie na forum, i może właśnie przez takich moderatorów jak Ty, to forum pozostawia wiele do życzenia.

 

Po to są prywatne wiadomości by w nich wyjaśniac nieporozumienia - lepsze to niż wyrzucanie głupoty innym.

 

A , i dlaczego piszesz że Patryk zrobił jej wielką przykrość skoro pierwszy post który ujawnia kim jest "Majka" to ten:

 

No to teraz sugerujesz, że mam rozdwojenie jaźni, piszę na dwa konta?

Czy ja napisałem, że się nie znamy? To jest właśnie Pani Beata z naszego biura.

Traktujmy się poważnie, bo widzę że jesteś stroną tutaj teraz.

 

Coś ostatnio nieprzyjemnie się robi - może ktoś zrobi meeting WHT w centrum Polski ?? :D

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zakonczylem ten temat, pytanie dla Beaty kieruj bezpośrednio do niej nie do mnie.

 

A przykro dlatego, że moderatorzy zamiast uspokoić całą sytuację, specjalnie rozgrzewają kłótnie.

 

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nrm też mnie wkurza to durne Tapatalk - nie idzie tego wyłączyć?

Da sie w ustawieniach tapatalka ale nam leniwym obywatelom sie nie chce...

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tylko, nawiązując do "kółek wzajemnej adoracji" chciałbym tylko potwierdzić ich istnienie ;-)

Jest grupa firm, o których napisanie złego słowa powoduje lawinę besztów ze strony właścicieli innych kilku firm, do niedawna * Firma nie uzyskała akceptacji WHT * też był w tym kółku, ale wypadł i teraz nagle wszyscy z owego kółka są na nie jeśli chodzi o głowę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Śmieszni jesteście co niektórzy, jak na moderatorów i właścicieli "poważnych" firm... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×