Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość WujekSamoZuo

[Szukam] Obługa klientów - nieodpłatnie!

Polecane posty

Gość WujekSamoZuo

Witam!

 

Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko obsługi klienta w firmie. Obsługa klientów serwery gier, lub hosting www, domeny. Bardzo mnie interesuję taka praca w firmię, więc jeżeli jakakolwiek firma, będzie zainteresowana moją ofertą, proszę się ze mną skontaktować (kontakt niżej). . Udzielać porady, wszelkie informacje, mogę udzielać przez: (Gadu-Gadu, e-mail, chat). Jestem bardzo inteligentnym, cierpliwym człowiekiem. Zapewniam, iż klient będzie doceniał moją pracę i szef także.

 

Obsługuję panele:

 

  • cPanel
  • WHCMS
  • DirectAdmin

 

Systemy operacyjne:

 

  • Linux

Inne:

 

  • FTP
  • MySQL
  • DNS

Także, zajmuję się stronami www. m.in Vbulletin, IPB, joomla, wordpress, php, HTML.

 

 

Wynagrodzenie: Praca jest nieodpłatna. Nie oczekuję żadnych pieniędzy.

 

 

Godziny pracy: 9.00 - 19.00

 

Kontakt:

 

Gadu-Gadu: 37115910

e-mail: biecuszek@gmail.com

 

 

 

Zastrzegam sobie prawo, do komentowania mojego prośby o pracę. Dziękuje, za wyrozumiałość. Pozdrawiam.

Edytowano przez WujekSamoZuo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie było. Ktoś oferuje pracę jako wolontariat...

Na pewno coś z tego i tak chcesz mieć, darmowe usługi w tej firmie?

Gdyby ktoś chciał i tak ciebie do wolontariatu to i tak pewną umową musielibyście spisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekSamoZuo

Czy wy czytać Panowie nie potraficie ?

 

 

 

Zastrzegam sobie prawo, do komentowania mojego prośby o pracę. Dziękuje, za wyrozumiałość. Pozdrawiam.[/i] 						 						

Czy do tego lupy trzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy czytać Panowie nie potraficie ?

 

 

 

Zastrzegam sobie prawo, do komentowania mojego prośby o pracę. Dziękuje, za wyrozumiałość. Pozdrawiam.[/i] 					     						

Czy do tego lupy trzeba ?

 

I co z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

Słuchajcie, może chłopaszek na koniec będzie chciał list referencyjny.

Wolontariat ma swoje plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zastrzegam sobie prawo, do komentowania mojego prośby o pracę. Dziękuje, za wyrozumiałość. Pozdrawiam.

 

Nic dziwnego, że gościu szuka wolontariatu... zapomniał dodać, że słabo włada językiem polskim, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartek, trudno nie być zgryźliwym, kiedy gość oferuje swoje usługi (płatne czy nie - tutaj to bez znaczenia) w obsłudze klienta, kiedy ma problemy z podstawami języka polskiego. Ktokolwiek by go nie "zatrudnił" raczej by się wstydził za takiego "przedstawiciela" (ja na pewno bym się próbował schować w fugi między płytkami podłogowymi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Zupełnie szczerze znam wiele gorszych przykładów, a ktoś może się spisywać dobrze telefonicznie albo w mniej wymagającym środowisku (serwery gier ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu (Śmieszny użytkownik), napisał w moim temacie gdzie szukałem pracy że jest zainteresowany moją ofertą, gdy do niego napisałem, powiedział że to on szuka pracy, na przyszłość radzę czytać ze zrozumieniem.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez KonradKraiński (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Szczerze mówiąc to nie dziwi mnie ta szydera ;) Jakieś totalne minimum trzeba sobą reprezentować. A po takim przedstawieniu to trzeba chyba dodać, że sie dopłaci za przyjęcie na staż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Obsługuję panele:

  • cPanel
  • WHCMS ...

 

literka w tę literka w tamtą :rolleyes: Jak na ofertę to mogłeś się postarać i dwa razy sprawdzić.

Wolontariat był już gdzieś poruszany chyba Grand Host szukał ludzi.

 

Zresztą tak się nie szuka pracy/ wolontariatu. Siądź napisz ładne CV, sprawdź błędy... a później prześlij do kilku firm z listem motywacyjnym jak to bardzo zależy ci na nabyciu doświadczenia. Podkreśl oczywiście jak cennym i lojalnym będziesz pracownikiem :unsure: Cv ma przewagę bo tam podaje się datę urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×