Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bukichektor

Utorzenie subdomeny

Polecane posty

Witam

 

Gdzie się tworzy subdomenę. Np. forum.mojadomena.pl.

W cPanelu hostingu , który się wykupiło? Czy może u firmy, której zarejestrowaliśmy/kupiliśmy domenę.

Pytam bo napisałem właśnie do firmy u której że chciałbym utworzyć subdomeny i otrzymałem wiadomość iż 'W cPanelu jest menu subdomeny'

Tyle że ja nie mam żadnego cpanelu tylko panel klienta w którym menu subdomeny nie ma...

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz na pw, chętnie pomogę.

 

Edit: rozumiem że domena i hosting już są podpięte?

Wchodzisz w cPanel X - twojadomena.pl:2082, bądz np. twojadomena.wht.pl:2082 (wht to przykład)

Wpisujesz login i hasło, jeżeli panel masz po polsku to będziesz miał coś takiego jak "Subdomeny"

a jak po angielsku to "Subdomains" i tam dalej kreator już cię poprowadzi.

Dodaje że domena musi być podpięta na dns'y hostingu.

Edytowano przez KonradKraiński (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze "-" otrzymałem niesłusznie, ponieważ pomogłem użytkownikowi i dałem rozwiązanie w poście.

Tak więc proszę abyś usunął tego "-" ponieważ rozwiązanie także jest w poście.

Po drugie sposób pomocy zależy odemnie, a w regulaminie nie ma że mogę tylko pomagać na forum..

 

@ Proszę moderatora o zamknięcie tematu, ponieważ pomoc została udzielona.

Edytowano przez KonradKraiński (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam ze "-" otrzymałem niesłusznie, ponieważ pomogłem użytkownikowi i dałem rozwiązanie w poście.

Tak więc proszę abyś usunął tego "-" ponieważ rozwiązanie także jest w poście.

Po drugie sposób pomocy zależy odemnie, a w regulaminie nie ma że mogę tylko pomagać na forum..

 

Forum jest publiczne i publicznie był dodany temat autora postu. Gdyby chciał pomocy na PW, z pewnością napisałby do Ciebie bezpośrednio.

 

Nie twórz nowych zasad na forum, bo nie słyszałem, aby ktoś pomagał na PW na forach. Wszyscy właśnie robią odwrotnie, tak aby inni użytkownicy forum, mogli przeczytać rozwiązanie problemu.

 

Z drugiej strony reprezentujesz firmę Freecast (chyba pierwszy dzień), nie robisz firmie dobrej reklamy w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, Kolopik już mnie poinformował że tak nie można, jak widać jestem tutaj nowy mam prawo do pomyłek jak każdy. To że otrzymałem od Kolopika minus zrozumiałem, ale dlaczego od Ciebie Devil? jak poprzedni użytkownik mnie poinformował Ty się tylko zbędnie powtarzasz. Jednej rzeczy nie rozumiem po co kolejne posty w tym temacie skoro nie mają związku z problemem? to na tyle bo teraz to już jest bezsensowne nabijanie postów.

Edytowano przez KonradKraiński (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, Kolopik już mnie poinformował że tak nie można, jak widać jestem tutaj nowy mam prawo do pomyłek jak każdy. To że otrzymałem od Kolopika minus zrozumiałem, ale dlaczego od Ciebie Devil? jak poprzedni użytkownik mnie poinformował Ty się tylko zbędnie powtarzasz. Jednej rzeczy nie rozumiem po co kolejne posty w tym temacie skoro nie mają związku z problemem? to na tyle bo teraz to już jest bezsensowne nabijanie postów.

 

Wyluzuj już z tymi niesłusznymi minusami :> to też było już przerabiane :) Jeżeli ktoś nie chce dać ci plusa, to nie daje. Jeśli zasługujesz na minusa to go dostajesz, a minusy otrzymałeś słusznie i nie funkcjonuje tutaj zasada, że jeden daje plusa/minusa to drugi nie może.

 

Taki mały OT.

 

(dla mniej poinformowanych przeczytajcie wszystkie posty, w których kolega domaga się o plusy)

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×