Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dawid Sz.

Komedie warte polecenia

Polecane posty

Witajcie ;)

 

Mam do Was pytanko. Jakie komedie możecie polecić z roczników 2007-2011?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kac Vegas 1 i 2 oraz Jutro będzie futro widziałem. Trzeciego tytułu nie oglądałem... Dzięki. Czekam na dalsze filmy warte uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weekend 2011 - świetny film i śmieszny !:P

Superhero (ważkamen) - śmieszny i głupawy

Harold And Kumar - przyjemna komedia

Wariaci z Karaibów - głupi, że aż śmieszny

 

Sam szukam czegoś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tylko jakiego rodzaju komedii szukasz? Bo jest kilka podtypów, np.:

- romantyczne (np. 13 Going on 30 albo inne o "perypetiach kobiety"), do obejrzenia z kobietą,

- familijne (np. Happy Gilmore, komedie z Carreyem),

- głupie (Scary Movie, itp.),

- klasyki (typu Naga Broń, Akademia Policyjna, choć nie wiem, czy w tych latach jakieś klasyki wyszły ;; )

 

Oglądam sporo filmów, także sprecyzuj, coś podpowiem. Ja lubię czasem z każdego z tych typów obejrzeć, świetny jest Vaughn, ostatnio Fockersów obejrzałem wszystkie 3 części i obie "Noce w muzeum", Carreya polubiłem (nie spodobał mi się kiedyś w "Ace Venturze", ale jak przestał się już na chama wydurniać w filmach, polubiłem). Lubię Lawrence'a, braci Wilsonów... no różne, różne są komedie : )

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komedie kryminalne, przygodowe i podobne do Kac Vegas i filmów z Adamem Sandlerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrą komedie oglądałem o narkotykach lecz tytułu nie pamiętam w miarę nowy może ktoś wie o jakim tytule mówię?.

 

A może coś z polskiego kina ,, U Pana Boga za miedzą" dobre bo polskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O narkotykach są różne : ) od Harald & Kumar (+ dwójka coś tam o Guantanamo), Half Baked (ze znanym Dave'm Chapelle jeden z najbardziej znanych)... jest jakiś High cośtam, ale mi się chyba nie podobał (średnio śmieszny).

 

Z polskiego kina to są fajne Chłopaki nie płaczą, Poranek Kojota, coś tam jeszcze było podobnego i ogólnie dokonania młodego Stuhra. Dodam tylko na marginesie, jak już o "naszych" mowa, że Pazura NIE jest aktorem komediowym (chyba ostatnia dobra rola to w Psach 2, potem to marna fascynacja Carreyem właśnie). A np. romantyczne "komedie" made in Poland to szity na maksa...

 

Ja robię tak: www.imdb.com, wklepuję nazwisko aktora i patrzę w czym grał. Z 10 filmów w ten sposób ostatnio fajnych znalazłem (m.in. Yes man i Invention of lying - bomba, polecam oba : )

 

Tak patrzę na to, co mam, to dobre:

- Be kind rewind - dość popularni aktorzy komediowi, Jack Black, Mos Def i na dodatek dziadek Glover, fajne jaja, goście kręcą alternatywne wersje filmów, dzieją się różne dziwne rzeczy

- głupiutkie słodziutkie "Bring it on" - o amerykańskim cheerleaderowaniu, w jedynce z Kirsten Dunst - mmmm... ; )

- Borat (YEAH)

- Blue Streak - Martin Lawrence i jeden z Wilsonów - świetny film, taki dodatkowo sensacyjny, Lawrence po wyjściu z kicia chce odszukać diament, który ukrył podczas ucieczki przed policją... w tym miejscu stoi teraz komisariat i Lawrence udaje glinę - jaja jak berety

- Dirty Movie - jeszcze nie oglądałem, ale chyba jajcarski

- Drillbit Taylot - z jednym z braci Wilsonów, ale to raczej taki rodzinny, ale fajny, przyjemny,

- Grown Up - jeden z chyba najsłabszych filmów Sandlera, można obejrzeć, ale ogólnie średni, plus sporo słabych momentów plus parę dobrych (śmiesznych w sensie : ) można obejrzeć, jak za oknem pada, niedzielne popołudnie i wysiadła kablówka

- I Spy - Eddie Murphy i drugi z braci Wilsonów - taki trochę szpiegowski, ale fajny komediowo, sporo akcji

- Infidel - M(m?)uzułmanin odkrywa, że jest Żydem - chyba brytyjski, ale dobry

- Rebound - znowu z Lawrencem, tym razem o koszykówce, mocno familijny...

- wspominany "The Invention of Lying", z angielskim aktorem, który się czasem pojawia w amerykańskich produkcjach (był chyba w "Nocy w muzeum")

- a, Noc w muzeum 1 i 2 (fajne, takie lekkie, familijne), Stiller chyba w najwyższej formie

- Meet the Parents, Meet the Fockers, Little Fockers - chyba w trzecim gra Jessica Alba (mmmm... : ) ogólnie jaja, druga część najsłabsza, ale też dobra : ), dobry aktor Ben Stiller, choć powoli się starzeje ; )

- Role Models - fajny, ale mocno familijny, lajtowy

- The Informant - taki trochę sensacyjno komediowy, taka komedia "wyższych lotów", z Mattem Damonem!

- The Royal Tenenbaums - znowu komedia "wyższych lotów", bracia Wilsonowie + ta, jak jej tam... no ta blondyna ; ) yy... Gwyneth Paltrow

- Wedding Crashers (Vaughn rządzi, tutaj z jednym z Wilsonów : ) Vaughn też z Jennifer Aniston w takiej komedii dla kobiet grał - Break Up czy jakoś tak, świetny aktor

- The Pacifier - Riddick w komedii, takie mocno familijne... ale spoko : )

- The Onion Movie - tupeciarski film, nie oglądać z rodzicami! : ) hehe...

 

 

Do tego warto upewnić się, że widziało się wszystkie American Pie, choć ze 2-3 w środku (z chyba 6) były słabe, to jednak na niedzielene popołudnie jak znalazł).

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To chyba ten mi się nie podobał : )

Za dużo tam takiego "ziomalstwa", a za mało treści. Wydawało mi się bardzo naciągane to wszystko...

 

Acha! Jeszcze "Ali G in da house"! To jest miazga : )

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sponsi :) Część z tych co wypisałeś widziałem, ale większość tytułów sobie spisałem. Już będzie zajęcie na gorące węgierskie wieczory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zadzieraj z fryzjerem :D - też niezła komedia

Polski Weekend nie taki zły, chociaż dość przewidywalny szczerze mówiąc

Harolda i Kumara polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam czegoś żeby się dobrze pośmiać - tylko nie typu ace ventura bo dla mnie to głupie a nie śmieszne.

 

Od siebie polece jeszcze eurotrip i American pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×