Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Groszeq

Pomoc we wczasach

Polecane posty

Witam,

potrzebuję pomocy w wybraniu dla mnie ciekawych ofert bez "haczyków". Nie znam się na tym kompletnie, a planuję wypad do Chorwacji lub Bułgarii dla 2 osób najlepiej od połowy Sierpnia na tydzień. Transport: Samolot. Z wyżywieniem najlepiej. Ceny spotkałem po 999 zł od osoby do 1700 zł +.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Jak trzeba będzie jakieś dokładniejsze informacje podać to chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tutaj bo wiem, że jakiś czas temu ktoś tutaj zamieszczał jakieś oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi Ci o Damiana Miodka, ale chyba już nie prowadzi tego biura podróży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej na forum o tematyce wczasy / turystyka się udac :) ?

 

to popatrz co dzieje się tutaj jak ktoś zapyta o serwer. Myślisz, że na ww forum będzie inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że jak sam nie rozeznasz się w ofertach i tego co faktycznie dostaje się za jaką cenę, to nie będziesz zadowolony.

Jasne, że możesz mieć wątpliwości przy wyborze pomiędzy ofertą X, a Y. Ale jak kompletnie nie wiesz co wybrać i jak za to się zabrać, to IMHO pomoc będzie bardzo trudna.

 

Sam parę miesięcy temu stałem przed tym problemem (pierwszy wyjazd samolotem z biura podróży) i sam ogarnąłem ten problem/dziedzinę ;]

 

Tak na oko, to cena za taką wycieczkę z wyżywieniem HB pewnie koło 1300 zł/osoby wyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Nic się nie stało zawsze coś wypadnie niespodziewanie :)Wybrałem Grecję kierunek Kreta.

Firma: Ecco Holiday.

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×