Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad.K

Kolejny co sie chwali :-)

Polecane posty

Witam,

 

Skoro widze że sporo ludzi chwali się www, to czemu ja nie ? :-) hehe, więc przechodzimy do spamu:

 

------------------start spam-----------------------

 

www.bee.pl - jeszcze wczoraj zwykłe aliasy, a dzisiaj już wymieniona grafika, poprawiony silnik, + darmowe domeny na dns i ip itp itd :-)

 

Zatem zapraszam :wink:

 

----------------------spam end------------------

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nawet fajnie wygląda

 

dwie uwagi na początek

 

- nie zawsze czytelny token

- jeden serwer dns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie sie zastanawiam jak zrobić aby było na 2 serwery dns, poniewaz aktualnie dzialam na bindzie... jak do ttego dojde to dorobie na 2 dnsy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie przetestowalem i kolejne punkty

 

+szybka reakcja

+dlugiciag w adresie ;)

-to brak edycji

-brak przypomnienia hasła

 

Wg. mnie ciut musisz zmienic regulamin bo

"Podczas rejestracji serwis nie pobiera danych osobowych"

tymczasem prosisz o imie i nazwisko

 

"Usługi serwisu polegają na rejestracji aliasów w domenach bee.pl, y5.pl, brv.pl"

ja widze bee.pl i ryj.pl

 

Nie widze tez jasnej informacji że domeny należą do Ciebie i nie wolno odsprzedawać co sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jaki limit dać ilość znaków w adresie - chyba na 60 wystarczy nie ? :-)

 

Edycja była, jednak sporo można było namieszać korzystając z tej funkcji :-) Może kiedyś dodam taką opcje, tak jak i transformacje domen na alias i aliasów na domeny.

 

Przypominanie hasła jest, tylko musze gdzieś link zapodać :-)

 

Hehe, i sie wydało że korzystam z regulaminu z mojego byłego serwisu - tj. www.brv.pl - ale nie kradziony hehehe

 

Zaraz poprawie...

 

Wysłany Pon Sty 09, 2006 4:54 pm:

 

ps. nie "ryj.pl" tylko "bij.pl" hehe

 

Wysłany Pon Sty 09, 2006 5:06 pm:

 

Ragulamin poprawiony, co do przypominania hasła to jest tutaj ale jak wpadnie mi gdzie umieścić link do tego to to zrobie :-) http://www.bee.pl/rejestracja.html?opcja=przypomnij

 

ehh jeszcze musze napisac jakis FAQ/HELP, ale brakuje mi czasu na takie rzeczy.... no i jeszcze ta obsługa na 2 dns...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;) musze ocenzurować ;p

 

teraz zauwazylem w regulaminie

 

"Jeśli negocjacje, o których mowa w punkcie poprzedzającym nie przyniosą rezultatu, właściwym do rozstrzygnięcia sporu jest sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby serwisu."

 

weź nie żartuj właściciel domeny/ serwisu ma zdanie ostateczne

 

ogólnie jest on za długi troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no regulamin bede musial wymienic w przyszlosci, na poczatku musze zrobic obsluge 2 dnsow, link do przypominania hehe, moze edycje domen, FAQ... fiu fiu :-)

 

Wysłany Pon Sty 09, 2006 5:40 pm:

 

ps. widze ze rozwijasz ten serwis jest.bee.pl :] hehe, może cyknąć tą domene i dodać jako opcje oddzielnej domeny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne tylko, ze pod twoją domeną nie da się założyć poważnego adresu lech.kaczynski.bee.pl :)

Wszystkie pomysły, które realizujesz "wypalają".

 

Wysłany Sro Sty 11, 2006 8:59 pm:

 

hahaha. to masz na dodatek, że twoje domeny mogą nadawać sie pod strony humorystyczne http://www.ryj.bij.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie pomysły, które realizujesz "wypalają".
to "wypalają" miało być formą szyderstwa ? :)

 

hahaha. to masz na dodatek, że twoje domeny mogą nadawać sie pod strony humorystycznehttp://www.ryj.bij.pl

 

nie wiem czemu, ale wyczułem w tym jakiś podtekst :-)

 

 

co do poważnych serwisów, to hmm, może i faktycznie - ale planuje dodanie jeszcze jednej domeny, która będzie bardziej pasować na "poważne serwisy" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"wypalają" czyli nie padają po miesiącu lub nie mają 8 uniq po roku :)... z resztą i tak wszystko idzie pod młotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moge wiedzieć skąd się znamy ? :) faktycznie, większość stron szła pod młotek, jednak raczej bee.pl nie należy do projektów które zakładam żeby sprzedać. ten serwis to raczej bedzie miejsce gdzie bede lokował pienieniądze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie przypominam sobie ale okey :-) Zatem napisz czy Twoja opinia o www.bee.pl jest raczej pozytywna czy negatywna :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej pozytywna! Tylko tak jak pisałem przydało by się kupić neutralną domenę(na wh mam inny nick).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pozytywa :-)

 

Pare zmian:

+ działanie na 2 dnsach

+ edycja domen

+ pare mniejszych poprawek

 

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i jest FAQ

10. ... nie można zapominać o tym, iż system rozpoznaje wielkość liter zarówno w loginie jak i haśle.

 

Nie zgodze sie z tym p. FAQ wielkosc liter w loginie nie jest i nie powinna byc wazna, zerknij w system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, ze wzgledu na to ze troche to utrudnialo, wylaczylem rozpoznawanie wielkosci liter w loginie, a mimo to bylem przekonany ze nadal są rozróżniane :-) Błąd poprawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×