Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michcio

[VPS] Pod stronę www - virpus?

Polecane posty

Witam,

Poszukuję vps'a pod stronę www, a dokładnie pod portfolio oraz testowanie prac itp. Zastanawiam się nad virpus.com, budget vps, VM512. Do wydania mam chwilowo tylko 15 zł, a na virpus widzę, że gwarantowane 512 mb ram 4$. Dobry to będzie wybór? Chyba, że gdzieś indziej do 15 zł znajdzie dobry vps pod portfolio?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jest jakiś inny taki panel z mniejszymi wymaganiami oraz jak zainstalowałem ten panel to na stronie głównej logowanie wyskakuje i nie moge chyba tam strony wrzucić ;q Jestem zainteresowany pana ofertą.

 

Proszę składać również inne oferty.

Edytowano przez Michcio (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IspCP Omega (bo taka jest pełna nazwa panelu) pozwala się spokojnie zainstalować na subdomenie (standardowo będzie to panel.domena.hosta), nie musi pojawiać się logowanie na głównej domenie. Wystarczy prawidłowo skonfigurować VHosty i będzie śmigało. Co do zasobożerności panelu, to niedawno w innym wątku udowadniałem, że ten panel jest leciutki jak piórko, przy odpowiedniej konfiguracji httpd, sql-a i pozostałych usług można spokojnie hostować parę popularnych stronek nawet na VPSie z pół giga RAMu.

 

Virpusa bym odradzał, miałem tam VPSa, ale szybko zrezygnowałem, bo wiecznie coś było nie tak, a to łącze zamulało, a to I/O z kosmosu, a support najczęściej miał to w d.

Bierz u Irka, powinieneś być zadowolony.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×