Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nib1

Konto www

Polecane posty

Witam,

Szukam dobrego hostingu www do 10zl msc. Oczywiscie lezy mi na niezawodnosci, oraz na automatycznej aktywacji konta po zarejestrowaniu (okres 7dni testowego). Lokalizacja? Nie jest istotna. Chodzi o to aby support byl w miare dostepny pod telefonem lub mailem no i zeby bylo to 90% dostepnosci. Panel najlepiej DA. Pojemnosc konta minimum 1GB, Limit transferu nie jest wazne. Oczywiscie obsluga PHP i MySqL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, jak tam teraz wygląda automatyczna aktywacja (możliwe, że jej nie ma), ale pozostałe kryteria spełniają na pewno - Linuxpl.com.

Nawet najmniejszy pakiet powinien wystarczyć. Serwery w Niemczech, support raczej osiągalny, wysoki uptime, Direct Admin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10zl msc

 

Więc raczej miesięczna ;)

 

Zerknij na ofertę UPHost. Jeśli panel DA nie jest konieczny to sprawdź jeszcze Mzone. Korzystam z usług obydwu firm i jestem zadowolony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Nasza firma ma coś idealnego dla Pana, proszę zerknąć:

 

To jest tylko skrócona oferta, pełna jest dostępna pod adresem: http://awhost.pl/ind...trona=OfertaWWW

 

Jestem w stanie od zaraz założyć konto w celach testów. Aktywacja dokonuje się automatycznie po wpłacie pieniędzy. Obsługujemy płatności SMS/karta kredytowa/przelew, to nie wszystko. Spośród innych wyróżnia nas to, że lokujemy swoje serwery we własnym, małym centrum danych w Katowicach, a klientom udostępniamy dowolną ilość portfeli wirtualnych, które można udostępnić innym (tutaj przykład: http://awhost.pl/ind...89e115329b18f03 )

Gdyby był Pan zainteresowany, proszę o kontakt.

Co do supportu - najszybszy kontakt to chyba GG: 9719735 lub Email: admin@awhost.pl

Edytowano przez Miłosz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×