Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michał87

Tanie serwery i strony WWW na nazwa.pl

Polecane posty

Jako że jest to mój pierwszy post na tym forum, chciałbym wszystkich przywitać ;)

 

Na dobry początek chciałbym wrzucić informację promocji, jaką oferuje nazwa.pl, dzięki której można zakupić serwer lub stronę www w cenie 50zł netto. Nie znalazłem nigdzie indziej podobnego tematu, więc pozwoliłem sobie taki zacząć :)

 

Aby skorzystać z promocji, potrzebny jest numer kodu rabatowego, który wpisuje się podczas zakupu usługi. Posiadany przeze mnie kupon ma numer: APP-2WCNZYX i można go wykorzystać do 19 września. Jeśli komuś się przyda, to proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tak a potem bulić 369 PLN co roku za serwer o podejrzanej reputacji albo 123 PLN za domenę. A potem jak wywalą albo będzie za drogo to będzie szybkie szukanie nowego dostawcy usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł, przecież przenieść się zawsze można, a pod obrazki na allegro hosting się nada. Wiem, że wszyscy tutaj masowo krytykują nazwa.pl, ja też nie jestem ich zwolennikiem. Po pierwsze miałem z nimi kilka lat temu spięcie, a poza tym wiem jak wygląda ich support. Przekonałem się nie tylko na własnej skórze, ale i od środka. Nie mniej jednak, pod prostą wizytówkę jeżeli ktoś lubi przepłacać, to wydaje mi się to sensowna opcja. Dobry uptime, sama szybkość działania nie jest znowu jakaś zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No ale ja nie chcę żeby przepłacał i żeby sie niepotrzebnie sparzył. Jest przeca tyle dobrych firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Woodem, zawsze się można przenieść, a serwer za 50zł przez rok to okazja, moim zdaniem, całkiem niezła :) co do samej nazwy, korzystam ich usług od jakiegoś czasu, żadnych przykrych historii na razie nie miałem, a na jakość serwera też nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie spotkałem się z promocją na nazwa/home która byłaby roczna. Większość (o ile nie nie wszystkie) są półroczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, że jest to cena za rok? Nigdzie nie potrafię znaleźć takiej informacji.

zwykle dawali na pół roku, a poza tym trzeba było czytać, czy nie jest to tylko dla firm, bo sobie klikniesz dalej, i już masz w skrzynce fakutrę do zapłaty na kwotę 300zł/netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie faktura proforma?

No i jak się jest konsumentem, a nie firmą, to pewnie w terminie 10 dni można zrezygnować z usług :)

 

Więc wydaję mi się, że z tej fv na 300 zł jako konsument można się wymigać. Aczkolwiek nigdy nie ryzykowałem i wolałem najpierw poczytać regulamin, zasady promocji i czas trwania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jeszcze kiedyś to nie była proforma. Pomimo mojej upierdliwości "dla zasady" z tytułu błędu konsultanta, nie udało mi się nic wywalczyć. Na pamiątkę trzymam pisma od nich wydrukowane na ładnym papierze o podwyższonej gramaturze :)

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i na początek to jest 14 dni testu, nie? I to raczej proformy są... akurat tutaj rynek sensownie u nas działa, bo w UK dają do zapłaty i nie ma marudzenia, plus często jest po prostu zwrot kasy jak jesteś niezadowolony, ale zapłacić najpierw trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×