Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PiotrekX6

Darmowy hosting

Polecane posty

Wiem, pewnie było już mnóstwo takich tematów ale czy istnieje jakiś darmowy hosting z php5 i mysql ?

I żeby przy 20 osobach online nie padał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może jeszcze frytki do tego?

 

 

Trzeba zadać sobie pytanie z czego ma się utrzymać darmowy hosting? W 99% to są reklamy więc szukając czegoś co nie zarabia możesz być pewny że w najbliższym czasie możesz mieć błąd wczytywania strony, utratę danych, brak kontaktu.

 

Jeżeli chcesz cos za darmo to musisz iść na jakieś ustępstwa.

 

Lepiej kup sobie hosting za sms (np. uphost.pl) i wydaj te kilka groszy na coś porządnego a nie będziesz się martwił że jutro się obudzisz a strony nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz skorzystać ze sponsorowanego konta, zerknij w odpowiedni temat na tym forum. Albo napisz na PW co planujesz uruchomić i jakie masz wymagania, to może coś Ci zaoferuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Ja mysle ze raczej nie zwijaja, tylko nabieraja ludzi tym ze moga troche pieniazkow wplacic to wtedy beda dalej kontynuowali hosting... Pewnie troche ludzi sie nabralo i wyslalo kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Co potwierdza moją tezę że darmowe równa się: do bani, lipne, bez gwarancji i jakości. I bez gadek że kuzynowi szwagra działa na jakimś tam badziewiu dobrze. Darmowe jest lipne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Darmowe nie jest lipne dopóki ma dochody (reklamy). Zobacz ile czasu trzyma się cba.pl ugu.pl (nowy panel i zupełna odmiana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A puść na tym coś mocniejszego to albo będzie ci zamulać albo dostaniesz maila że złamałeś regulamin blablabla i twoje konto zostaje szybciej niż natychmiast skasowane a ty nie masz prawa do plików. A potem jest płacz na WHT że to takie złe i niedobre zgredy i pasożyty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Człowieku na darmówkach nie puszcza się jakiś wymagających rzeczy (trochę poszanowania dla innych). Naprawdę jak kogoś stać na jakiś porządny skrypt na XXXX userów online to już pora KUPIĆ coś lepszego.

 

Pod tym względem darmówki nie zdają egzaminu.

 

Ale dla początkujących, osób trzymających strony firmowe, wizytówki, małe fora, jakąś galerię itp. to jest idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ale ile jest takich sytuacji że osobnik stawia większą stronę, nawet na darmowym skrypcie na takim serwerze bo jest ZA DARMO ? Ile jest takich przypadków ? Pełno. A potem jest zgrzytanie zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł, nie unoś się. Jak ktoś nie ma wyobraźni, to jego wina, nie darmowych hostingodawców. Żeś się uczepił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Darmowe nigdy nie jest dobre to oczywiste. Ale jak się ma duże wymagania to za nie trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

I tu się z tobą Kamikadze zgadzam w 100% :) W końcu wniosek z którym się obaj zgadzamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wspominał o dedyku czy VPS? Weź na początek shared www i zobacz jak to działa, dobry hosting kupisz za ok. 35 zł za rok. To niewiele moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem w kolegi wyżej w sygnaturze "ofertę" hitme i nawet jest ciekawa ale mam takie pytanie . gdy wykupie u nich miejsce na strone to domena będzie twojastrona.hitme.net.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj weź sobie na początek jakieś konto w UniXStorm (najtansze coś niecałe 30zł rocznie ) albo xaa.pl oni mają hosting za sms.

 

 

 

A jak masz jakiś ciekawy projekt napisz mi na PW, bo mam troche miejsca na VPS'ie i Dedyku :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×