Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tasiu

Podpięcie domeny do Live.com

Polecane posty

Witam,

 

Potrzebuję Waszej pomocy. Posiadam domenę w NameCheap.com i chciałem tą domenę podpiąć pod swoje konto Live.com. Wchodzę na domains.live.com dodaję domenę i otrzymuję dane [patrz załącznik] jakie mam wprowadzić na NameCheap.com [patrz załącznik], aby potwierdzić że jestem właścicielem domeny. Muszę coś źle robić, bo gdy wprowadzam ac4b7f111976ab40b61808f9******.pamx1.hotmail.com do MAILSERVER HOST NAME i po zapisaniu ustawień zapisuje mi to z kropką na końcu czyli ac4b7f111976ab40b61808f9******.pamx1.hotmail.com. - wydaje mi się, że tak nie powinno być.

 

Jeśli ktoś wie, co robię nie tak to będę wdzięczny za pomoc. :)

 

BTW te gwiazdki w temacie to dałem specjalnie.

post-5336-0-38281500-1310727910.png

post-5336-0-78751700-1310727926.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nazwy pisane mają kropki.

Ogólnie to masz napisane co gdzie wpisać. Odczekaj kilkanaście minut do kilku godzin, bo nawet te ichnie (w sensie Windows Live) refreshe nie załapują zmian od razu.

Zrób MX-a, tak jak każą na Windows Live, ten TXT też się przyda, choć tutaj szczerze nie wiem gdzie wrzucić - ja konfigurowałem domenę na maddogdomains.com (godaddy) i tam normalnie była sekcja "TXT".

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Wpisy które wpisałem wyglądają tak http://imageshack.us/photo/my-images/851/namecheap1.png/

 

After you add the required MX record, your domain is configured for use with Admin Center. However, your registrar must propagate the change to the Internet. This may take up to 48 hours. Check the Domain Settings section on the Windows Live Admin Center website regularly to see if your changes have been made.

 

To teraz sobie poczekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×