Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
venet0

logout nowe DC?

Polecane posty

Pewnych informacji nie powinno się ujawniać bo ktoś może sobie tego nie życzyć i to już nie powinno podlegać dyskusji bo nie jest to zbyt kulturalne.

Przeważnie firmy się chwalą takimi przenosinami, pokazuje to że firma się rozwija i kupuje coraz to nowy i lepszy sprzęt, Nie wiem co tu miałoby być niejawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Masz jakąś usługę w BH?

- Nie - wiec temat nie dla Ciebie w ogolę i Twoja wypowiedz jest zbędna.

- Tak - nie interesuje Cię informacja dlaczego usługa nie odpowiada?

 

Skąd to możesz wiedzieć? A może BYŁ potencjalnym klientem BH? Może chciał tam zakupić usługę np. za 400-500zł ale tacy ludzie jak Ty go odstraszają...

 

Kultura forum jest na poziomie zerowym.

 

Na razie Ty tutaj zaniżasz poziom...

 

Ja zacząłem pluć kwasem?

 

Proszę mi pokazać wcześniej przed postami tych użytkowników gdzie ja kogoś obraziłem albo oczerniłem:

 

To nie przedszkole żeby krzyczeć "proszę pani ale on zaczął...", "nie to on zaczął...", "wcale nie to ty zacząłeś..." - To jest właśnie zerowy poziom forum przez takiego usera jak cytowany wyżej.

 

Nie ważne jak była poufna.

Pewnych informacji nie powinno się ujawniać bo ktoś może sobie tego nie życzyć i to już nie powinno podlegać dyskusji bo nie jest to zbyt kulturalne.

Jesteś w stanie sobie to sprawdzić to zaspokój swoje potrzeby i tyle.

Ja grzecznie informowałem tylko.

 

Czyli co? Ktoś kto reklamuje się na forum X nie będzie informował potencjalnych klientów z tego forum X gdyż sobie nie życzą aby widzieli ich nową lokalizację? Taka zmiana i taki post nie jest dobry w kierunku firmy i to jest raczej oczernianie firmy a nie mój pomyłkowy post że pad był 20h po którym ostrzeżony o możliwości pozwu sądowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Romix, ale zrozum, że nikt od Ciebie nie wymaga żadnych informacji. Pochwaliłeś się czymś, ok, wystarczy. Nie jesteś w piaskownicy aby krzyczeć do ludzi w około że wiesz ale nie powiesz. Uwierz, że większość ludzi tutaj bezproblemowo sama sobie da radę z dojściem do `prawdy`. Podsumowując, nie jesteś potrzebny w tym wątku, więc po prostu uszanuj to o co proszą Cię przedmówcy.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd to możesz wiedzieć? A może BYŁ potencjalnym klientem BH? Może chciał tam zakupić usługę np. za 400-500zł ale tacy ludzie jak Ty go odstraszają...

A no mogę.. a gdybać to sobie możemy.

 

To nie przedszkole żeby krzyczeć "proszę pani ale on zaczął...", "nie to on zaczął...", "wcale nie to ty zacząłeś..." - To jest właśnie zerowy poziom forum przez takiego usera jak cytowany wyżej.

Haha jak dajesz sobą tak manipulować to na pewno w życiu dużo osiągniesz. Człowiek musi mieć swoje zdanie, a inni powinni je uszanować.

 

Taka zmiana i taki post nie jest dobry w kierunku firmy i to jest raczej oczernianie firmy a nie mój pomyłkowy post że pad był 20h po którym ostrzeżony o możliwości pozwu sądowego :)

 

Proszę, odejmij od czasu posta i przekonaj się kiedy serwery wstały I NIE SIEJ ZAMĘTU - jak ktoś wyżej to napisał!

74414072011-aaa.png

 

@Romix, ale zrozum, że nikt od Ciebie nie wymaga żadnych informacji. Pochwaliłeś się czymś, ok, wystarczy. Nie jesteś w piaskownicy aby krzyczeć do ludzi w około że wiesz ale nie powiesz. Uwierz, że większość ludzi tutaj bezproblemowo sama sobie da radę z dojściem do `prawdy`. Podsumowując, nie jesteś potrzebny w tym wątku, więc po prostu uszanuj to o co proszą Cię przedmówcy.

Niestety wymaga.. policz ile razy napisałem, że nie podam tej informacji gdyż nie zostałem do tego upoważniony..

Co do poufności tej wiadomości - to już nie powinno nikogo obchodzić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Haha jak dajesz sobą tak manipulować to na pewno w życiu dużo osiągniesz. Człowiek musi mieć swoje zdanie, a inni powinni je uszanować.

 

Chyba coś ci się pomyliło...

 

Niestety wymaga.. policz ile razy napisałem, że nie podam tej informacji gdyż nie zostałem do tego upoważniony..

Co do poufności tej wiadomości - to już nie powinno nikogo obchodzić.

 

Do Ciebie naprawdę nie dociera że nie musisz mieć upoważnienia i do publicznego powiadomienia lokalizacji serwera nie potrzebna jest zgoda...

 

Firma nie może ukrywać takiej informacji przed potencjalnymi klientami (jak i obecnymi).

 

 

 

Edit:

 

Licząc zgłoszenie na forum o padzie o godzinie 23:20 aż do twojego screena z 7:50 jest różnica = 1 dzień, 8 godzin, 30 minut

 

Także trwał ponad dwie godziny. :)

 

Tak przy okazji jeszcze jeżeli chodzi o te 20h co powiedziałem to jeszcze raz ci mówię że się pomyliłem, post został usunięty. A co do zamętu to na razie ty go siejesz z lokalizacją.

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Ciebie naprawdę nie dociera że nie musisz mieć upoważnienia i do publicznego powiadomienia lokalizacji serwera nie potrzebna jest zgoda...

 

Oczywiście, ale również nie mam obowiązku podawać takowych informacji i powinno się to uszanować, a nie pytać po 3x, ja zdania nadal nie zmieniłem..

Edytowano przez romix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnione, nic więcej nie zmieni się w tym temacie, więc proponuję go zamknąć. Dla świętego spokoju B).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×