Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DanielD

[VPS] Zarządzany serwer VPS

Polecane posty

Witam,

 

Prosił bym o doradzenie mi w jakiej firmie mogę zamówić zarządzany serwer VPS

 

Moje wymagania to :

 

Cena do 200zł miesięcznie

Stabilność usług (jasne, zawsze mogą zdarzyć się awarie ale nie mogą ona trwać bez przerwy)

Opieka administracyjna ( panel DA lub inny z podobną funkcjonalnością, pomoc administratora przy wgraniu dodatkowych modułów )

Ram gwarantowany 512

Dysk z 10/20gb

Transfer spokojnie 200gb wystarczy

2 Adresy IP na własne serwery nazw

Możliwość przejścia na wyższy plan.

 

Krótko mówiąc zależy mi na zarządzanym VPSie gdzie wszystko będzie działało stabilne a w sytuacji gdy będzie potrzebna pomoc obsługi (dodatkowe moduły zwiększenie czasu na skrypt itp zajmie się tym).

 

Niestety firma w której aktualnie mam VPSa bardzo mnie zawiodła. W umowie z nimi (regulamin) miałem zaznaczone, że ad min będzie zajmował się aktualizacją oprogramowania, oraz zmianą konfiguracji na życzenie klienta miał być codziennie też wykonywany backup przechowywany na oddzielnych serwerach. Ostatnimi czasy chciałem przywrócenia danych z BackUp na co otrzymałem odpowiedź (cała treść odpowiedzi) "BackUp to Pana sprawa". Jak się okazało firma przez ponad pół roku nie wiedziała (zapomniała) że korzystam z opcji administracji serwerem więc ani nie wykonywała backupu ani też nie aktualizowała oprogramowania. Poprosiłem ich o zwrot pieniędzy za administrację (ta opcja była płatna dodatkowo ok 60zł miesięcznie), odpowiedzieli mi, że nie ma takiej opcji bo reklamację mogę zgłosić do miesiąca czasu i sam jestem sobie winny. Tak czy inaczej proszę o polecenie firmy która nie zapomni o tym, że klient im płaci.

 

Daniel

Edytowano przez DanielD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty hostingu dedykowanego.

 

Serwery z panelem Directadmin, 4 godziny bezpłatnej administracji wliczone w cenę.

 

Link do oferty: http://mzone-net.eu/index.php?d=vpsmanaged

 

W przypadku pytań zapraszam na chat do konsultanta.

 

Polecam VPS20M za 180 złotych miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ci hekko. Jak dla mnie pierwszy plus to lokalizacja (Nephax PL), bardzo dobre ceny. Kiedy kontaktowałem się z nimi, to nie widzieli w niczym problemu, są na prawdę bardzo pomocni. Można sobie optymalnie zmieniać parametry. Jako jedna z nielicznych firm określili się co do czasu reakcji. Większość odpowiadała mi, że w godzinach pracy biura jest to natychmiastowa reakcja a później NMT, czyli właściwie rzecz biorąc w bliżej nieokreślonym czasie. Poza tym maja wysokie SLA.

P.S. A przy okazji możesz podać nazwę firmy, która Cię tak miło potraktowała, żeby inni wiedzieli kogo unikać.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdalny.biz.pl/panel < Super jakość + możliwość administracji po kontakcie :) Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×