Skocz do zawartości
Davi

Rejestrowanie domen z PR

Polecane posty

Witam,

Mam takie pytanie jak myślicie czy opłacało by się rejestrować usunięte domeny z PR 1 oraz PR 2 oczywiście nie żadne fejki tylko z PR.

 

Dałbym radę sprzedawać takie najmniej wartościowe tzn. do których prowadzi mało linków i nie mają historii oraz bez ciekawej nazwy w cenie:

PR 1 - 30 zł

PR 2 - 50 zł

 

Gdyż nie wiem czy było by zainteresowanie tego typu domenami a parę groszy mógłbym na tym zarobić :)

 

 

 

Pozdrawiam

Młody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zwykle domeny z takimi PR są od razu przechwytywane przez boty gdyż mogą na tym zarobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom - pewnie ci się nie uda. Nie dość, że boty, to w Polsce i na Świecie są także inne osoby które wpadły na taki pomysł i też będą chcieli zarobić. Nie jesteś pierwszy i nie ostatni z takim super biznesem ;)

 

A inna sprawa, że wg. mnie rynek domen jest nasycony i trudno sprzedawać atrakcyjne, a właściwie jakiekolwiek domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mam właśnie w posiadaniu taki skrypcik ale on lapie wlasnie pr 1 i pr 2 a ja potrzebuje tak z 10 x pr 3 (80 zl jedna stoi) wiec potrzeba mi 800 zl , a że nie chce z wlasnych oszczednosci tego kupowac to myslalem ze sobie tak na to zarobie np. 20 x 40 zl = 800 zl moze by pr 2 po 40 zl kupowali ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×