Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość nrm

Jest ktoś ciekawy z WHT na G+? W kręgu WHT mam tylko 2 osoby ;) a przydałby sie ktoś kto coś ciekawego z branży wrzuca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

To pierwsze to było fejkowe do zbadania gruntu ;) Oficjalne to juz zdecydowanie jest oficjalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zaproszenie, ale i tak nie skorzystam, za niski wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oja, widziałem dzisiaj jakiś szot z Google+ ...naprawdę to dziadostwo wygląda tak podobnie jak faceszit?

Już widzę jak się chwalą milionami kont... serio to takie popularne tak szybko się staje? Może w USA, na Zachodzie? Przeż to w powijakach jest? Czy to bańka jest spekulacyjna na razie? 10 milionów kont? WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem zaproszenie już kilka dni temu, bardzo dziękuję. Na razie tylko się zarejestrowałem, nie miałem czasu jeszcze na poznanie tego systemu, ale nadrobię to szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja na razie totalnie olewam. Niestety, pewnie uda się jednak wcisnąć ludziom ten facebook 1.1. Zobaczyłem screena i podziękowałem, na miejscu FB podałbym Google do sądu za skopiowanie serwisu, zero kreatywności, innowacyjności, ta sama pusta żenada - choć tutaj raczej i tak się nie wygra, pomijając już fakt, iż podejrzewam, że Google i FB to ta sama szajka jest. A powtórzę, pazerność tego G-dziadostwa na dane osobowe i informacje nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja na razie totalnie olewam. Niestety, pewnie uda się jednak wcisnąć ludziom ten facebook 1.1. Zobaczyłem screena i podziękowałem, na miejscu FB podałbym Google do sądu za skopiowanie serwisu, zero kreatywności, innowacyjności, ta sama pusta żenada - choć tutaj raczej i tak się nie wygra, pomijając już fakt, iż podejrzewam, że Google i FB to ta sama szajka jest. A powtórzę, pazerność tego G-dziadostwa na dane osobowe i informacje nie zna granic.

 

Fakt, ale cały pomysł G+ opiera się na tym, aby być konkurencją dla Facebooka.

 

Co do danych osobowych, to fakt, w tej kwestii Google kuleje.

 

Jakby ktoś chciał zaproszenie do G+, pisać na PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×