Skocz do zawartości
ahes

Sprzedaż fanów na facebooku, kont rapidshare itp.

Polecane posty

Witam,

 

zdaję sobie sprawę, że żyjemy w kraju krętaczy i szelm, i ciężko znaleźć przekręt który by zaskoczył, ale nie mogę zrozumieć na czym polega szwindel sprzedaży fanów facebookowych i kont rapidshare.

 

Z tego co widzę to interes jest dosyć dochodowy. Dwóch pierwszych z brzegu kolesi:

http://alledrogo.pl/u/bartlomiejt3

http://alledrogo.pl/u/nakarm

 

O co tam chodzi?

Goście robią jakiś scam i przez przypadek ktoś się dodaje jako fanboy facebookowy?

Konta rapidshare są jakieś lewe, czy może otrzymane za punkty z uploadu, dobre sprawowanie, czy cokolwiek? A może konta kupione z lewych kart kredytowych?

Edytowano przez ahes (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kont wszelakich hostów w tym mi.n rapidshare filesonic fileserve stosuje się metode shared, konto kupujesz powiedzmy za 9$ na miesiac, i dzielisz to na 50 osób po 2.50 co ci daje zarobek 125 zł - 9$ (27) = 98 złoty

 

ps. hasła nie zmienisz bez aktywacji go na email, wiec konta sa bezpieczne - taka opcja jest na kazdym hostingu:

filesonic

fileserve

wupload

rapidshare

hotfile

bitshare

 

a na prawde jest tego sporo, i taki zarobek na kontach shared jest na prawde oplacalny.

ale bez automatu ani rusz

 

jak chcesz cos wiedziec to pisz na pw, lub gg napisz na pw udziele informacji ktore cie interesuja

 

//BTW

http://alledrogo.pl/14364855/miesieczny

 

tu też jest agregat 17k miesięcznie z palcem w dupie :lol:

Edytowano przez headShot1 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow zaskoczyliście mnie tymi osiągami - jeśli są prawdziwe to nieźle :)

 

Tylko pewnie skrypt na "automat" bardzo drogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy nie boją się skarbówki, bo z tego co widzę to większość tych osób sprzedaje bez firmy.

Najlepsze jest też sprzedawanie zużytych kluczy Steam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle kombinacje z wykupywaniem wszystkich aukcji konkurencji.

Przypomina mi to wywiad z gościem z IAI-SHOP jak opowiadał jak można zniszczyć firmę RTV, AGD.

 

Kupujesz kilka telewizorów i wszystkie oddajesz po tygodniu.

Im zalega na magazynie, a elektronika bardzo szybko tanieje.

 

Kilka takich zakupów i firma ponosi takie straty, że bankrutuje.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro wiele dziwnych rzeczy się dzieje. Obserwując szczegółowe dane można czasem się złapać za głowę.

 

Czy to zastanawiając się "z czego ktoś żyje"

Czy to obserwując jak jedna osoba nagle potrzebuje kilka pralek ;)

 

Generalnie musimy wrócić do takich szczegółowych opisów, bo z tego płynie też dużo nauki i przestrogi "czy na pewno chce sprzedawać na aukcjach".

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kont wszelakich hostów w tym mi.n rapidshare filesonic fileserve stosuje się metode shared, konto kupujesz powiedzmy za 9$ na miesiac, i dzielisz to na 50 osób po 2.50 co ci daje zarobek 125 zł - 9$ (27) = 98 złoty

 

ps. hasła nie zmienisz bez aktywacji go na email, wiec konta sa bezpieczne - taka opcja jest na kazdym hostingu:

filesonic

fileserve

wupload

rapidshare

hotfile

bitshare

 

a na prawde jest tego sporo, i taki zarobek na kontach shared jest na prawde oplacalny.

ale bez automatu ani rusz

 

jak chcesz cos wiedziec to pisz na pw, lub gg napisz na pw udziele informacji ktore cie interesuja

 

//BTW

http://alledrogo.pl/...4855/miesieczny

 

tu też jest agregat 17k miesięcznie z palcem w dupie :lol:

 

Skoro ktoś powiedział już tyle,to może ja dokończe.

 

Kiedyś ten interes,to była żyła złota , teraz,pojawiła się straszna konkurencja,więc to podupada. Stałe wykupwanie aukcji ,śmiesznie niskie ceny (2zł/30 dniowe konto...) .

Rynek jest ograniczony ,i więcej niż ileś kont nie da się sprzedać.

Można kupić konta z phishingu , keyloggerów,albo czegokolwiek innego , wtedy cena spada , do np. 1-2$ , tyle tylko ,że do tego trzeba mieć kontakty...

Automat to zwykły skrypt...można go kupić za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to wywiad z gościem z IAI-SHOP jak opowiadał jak można zniszczyć firmę RTV, AGD.

 

Kupujesz kilka telewizorów i wszystkie oddajesz po tygodniu.

 

 

 

 

 

Mógłbyś wkleić link do tego wywiadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kontami rapidshare już Ci odpowiedzieli. Jeśli chodzi o fanów na facebooku to są potrzebni jeśli ktoś chce rozkręcić fanpage bo ludzie "chodzą stadami" - jak ktoś widzi, że stronę lubi tylko 5 osób to zaraz z niej pójdzie bo jest małe zainteresowanie. Jednak widząc, że strona jest lubiana przez 1000 osób to o wiele chętniej kliknie lubię to bądź też zostanie i przejrzy treści ;p

Interes dobry ale i konkurencja duża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można prosić jakiś link do tego automatu? Oczywiście taki link, gdzie mogę go kupić.

Najlepiej niska cena, ale budżet nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktoś powiedział już tyle,to może ja dokończe.

 

Kiedyś ten interes,to była żyła złota , teraz,pojawiła się straszna konkurencja,więc to podupada. Stałe wykupwanie aukcji ,śmiesznie niskie ceny (2zł/30 dniowe konto...) .

Rynek jest ograniczony ,i więcej niż ileś kont nie da się sprzedać.

Można kupić konta z phishingu , keyloggerów,albo czegokolwiek innego , wtedy cena spada , do np. 1-2$ , tyle tylko ,że do tego trzeba mieć kontakty...

Automat to zwykły skrypt...można go kupić za grosze.

 

Każda branża czasem okresowo czasem na dłuższy czas przeżywa taki problem jak walka cenowa.

 

Minusem sprzedaży rzeczy takich jako kody jest to, że nie ma kosztów ich "przechowywania".

To nie jest system, który wymaga serwerów na bazę i grafikę i inne. Wystarczy 10MB plik TXT ;)

Niestety przez zaniżanie cen przez jednych tracą wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez zaniżanie cen przez jednych tracą wszyscy.

 

Tak jest akurat w każdej branży.. z wliczaniem przedmiotu w wysyłkę itd.. Polacy nie potrafią handlować normalnie i podchodzić do konkurencji z głową. Na każdym kroku cwaniactwo, cwaniactwem pogania.. trochę jak w US.. all for bucks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kont wszelakich hostów w tym mi.n rapidshare filesonic fileserve stosuje się metode shared, konto kupujesz powiedzmy za 9$ na miesiac, i dzielisz to na 50 osób po 2.50 co ci daje zarobek 125 zł - 9$ (27) = 98 złoty

 

Zawsze wydawało mi się, że można pobierać w tym samym czasie tylko z jednego numeru IP. To jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Zapewne pobiera jedno ip (serwer), a z niego pozniej pobieraja poszczegolne osoby.

 

Tak wlasnie dziala. Np. RS ma zabezpieczenie max 3 ip. Ale jak robisz cos w stylu masowe premium, to gdy ktos pobiera, to najpierw sie pobiera na serwer a potem osoba pobiera do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×