Skocz do zawartości
Gość Konto usunięte

OVH brak opłaty instalacyjnej!

Polecane posty

Gość GrandBB

A u Ciebie resellera może kupić tylko firma? Bo rozumiem, że jak jest krzak to blokujesz?

 

Nie musi to być Firma. Jednak jak dana osoba postawi krzaka to co mam bezczynnie patrzeć jak się to badziewie rozwija i dodatkowo zbierać jeszcze ciekawsze opinie od Klientów, właścicieli Firm czy zwykłych użytkowników, że to stoi na GH? No przepraszam bardzo.

 

Każda firma ma swoją politykę.

 

Pomysl GrandBB, godny cenzury internetu ;]

Załóż firmę hostingową, albo najlepiej DC i wtedy zabieraj głos w temacie bo jakoś nic nie wnosisz swoją wypowiedzią. Dałem jedynie propozycję, pomysł na przyszłość. A to, że na tym Forum wszystko jest duszone w zarodku bo się nie podoba to co ja na to poradzę. ;)

Edytowano przez GrandBB (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jak mam takie widzimisię, albo serwis który potrzebuje dedyka, to dlaczego nie mam prawa go kupić?! Litości, komuna już za nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GrandBB chyba nie rozumie problemu. Na jakiej podstawie OVH miałoby weryfikować osoby oferujące usługi hostingowe? I na jakiej podstawie blokować serwery? Że nie odprowadzają podatku? Od tego są odpowiednie urzędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

W dzisiejszych czasach to i są firmy które potrafią kombinować na serwerach zamiast sprzedawać hosting.

 

Nie pakujmy wszystkiego do jednego worka. Czy propozycja, którą podałem jest już od razu spisana na straty? wood rozumiem o co Ci chodzi, szanuję Twoją wypowiedź, jednak warto tak na spokojnie siąść i zastanowić się że internet byłby lepszy bez krzaków. Serwery dedykowane dla Firm hostingowych i/lub pośrednich działających w branży IT. Dzięki temu chociażby poprawiłyby się wyniki w szkołach i zdawalność matur. ;) - to taka mała dygresja.

 

tym tutaj masz rację. Niestety polski Internet a nawet zagraniczny nie uchroni się od oszustów dających wszystko za pół darmo. Takie są niestety realia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Zadam takie glupie pytanie, czemu krzaki wam przeszkadzaja? Boicie sie ze wam klientow odbieraja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dalej nie napisałeś w jaki sposób jako osoba prywatna mógłbym sobie kupić dedyka? Poza tym nie pamiętaj, że jak ktoś chce mieć pseudo firmę hostingową, to kupi nawet na działalność gospodarczą ojca.

Niestety u nas w kraju przedsiębiorcą wysyła się polecony z zawiadomieniem, o 8gr niezgodności w rozliczeniu, a nie ściga się tych, co na prawdę zarabiają na lewo.

 

Zadam takie glupie pytanie, czemu krzaki wam przeszkadzaja? Boicie sie ze wam klientow odbieraja?

dlaczego jedni mają płacić po 800zł za ZUSy srusy a inni nie i wychodzić na tym na plusie?

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Ale dalej nie napisałeś w jaki sposób jako osoba prywatna mógłbym sobie kupić dedyka? Poza tym nie pamiętaj, że jak ktoś chce mieć pseudo firmę hostingową, to kupi nawet na działalność gospodarczą ojca.

Niestety u nas w kraju przedsiębiorcą wysyła się polecony z zawiadomieniem, o 8gr niezgodności w rozliczeniu, a nie ściga się tych, co na prawdę zarabiają na lewo.

 

No właśnie dla osoby fizycznej zawsze znajdzie się sposób:

ktoś chce mieć pseudo firmę hostingową, to kupi nawet na działalność gospodarczą ojca

A dla osób które naprawdę by potrzebowały tego dedyka furtka by była zamknięta i tak źle i tak nie dobrze.

 

dlaczego jedni mają płacić po 800zł za ZUSy srusy a inni nie i wychodzić na tym na plusie?

Mądre słowa, jednym którym się upiecze albo mają plecy od rodziców prawników lub innych szyszek zakładają po jakimś czasie legalny biznes. oczywiście to przypuszczenia. Ale wiadomo jaka jest rzeczywistość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zadam takie glupie pytanie, czemu krzaki wam przeszkadzaja? Boicie sie ze wam klientow odbieraja?

 

Ponieważ krzaki nie prowadzą legalnej działalności i tak naprawdę są szkodliwe dla rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam takie glupie pytanie, czemu krzaki wam przeszkadzaja? Boicie sie ze wam klientow odbieraja?

 

Prowadzisz krzaka, że tak "bronisz" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

To powołajmy specjalną grupę ludzi do walki z krzakami :) Centralne Biuro Anty-Krzakowe :D

 

Ja się piszę! Ktoś jeszcze ?;>

 

Idealne na krzaka nowa promocja, aż 1TB dysk, nie wieżę że to tak tanio, ale jestem na ultimahost i pozostanę, gdyby nie było słychać nic o ultimahost.pl na wht to pewnie bym wziął kimsufi :) Ahh.

 

Ahh jeszcze 3 dni promocji!

Edytowano przez Webb (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach to i są firmy które potrafią kombinować na serwerach zamiast sprzedawać hosting.

 

Nie pakujmy wszystkiego do jednego worka. Czy propozycja, którą podałem jest już od razu spisana na straty? wood rozumiem o co Ci chodzi, szanuję Twoją wypowiedź, jednak warto tak na spokojnie siąść i zastanowić się że internet byłby lepszy bez krzaków. Serwery dedykowane dla Firm hostingowych i/lub pośrednich działających w branży IT. Dzięki temu chociażby poprawiłyby się wyniki w szkołach i zdawalność matur. ;) - to taka mała dygresja.

 

tym tutaj masz rację. Niestety polski Internet a nawet zagraniczny nie uchroni się od oszustów dających wszystko za pół darmo. Takie są niestety realia...

 

A samochody tylko dla zawodowych kierowcow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Prowadzisz krzaka, że tak "bronisz" ? :D

 

Nie nie prowadze ;-) Tylko 2 stronki mam :-) Ale przyznam ze kiedys mialem przez tydzien dwa xD ale nikt nie kupywal... Ale raczej nie ciagnie mnie drugiego krzaka robic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jesteś właścicielem slotex.pl, ale widocznie Cię z kimś pomyliłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Widocznie tak ;-) Slotex.pl mojego znajomego, ale szykuja sie zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×