Skocz do zawartości
masterofgg

[Szukam] Praca Administrator zdalny/programista

Polecane posty

Poszukuje pracy/zleceń w charakterze Administratora Zdalnego i/lub programisty ewentualnie jako konsultant w BOK'u

 

Jesli chodzi o Linux'a to znam sie w stopniu podstawowym na obsludze debiana glownie: samba,virtual hosty,instalacja i konfiguracja APACHE,MySQL,PHP,oraz instalacja i konfiguracja ssh i serwera ftp (vsftpd)

 

Dodatkowo Bardzo dobrze znam się na obsłudze i konfiguracji serwerów cs 1.6 z zainstalowanym amxmodX'em jak i bez niego, jestem moderatorem jednego z większych forów o tematyce właśnie AMXX oraz pisze własne pluginy do niego.

 

W stopniu Bardzo dobrym znam języki PHP + MySQL,HTML+CSS, JavaScript , JQuery oraz C++ w stopniu początkującym C# oraz zaczynam naukę JAVY.

 

Dodatkowo znam język Turbo Pascal w stopniu zaawansowanym (wiem ze już stary język ale dalej pisze się programy na studiach czy w szkołach)

 

Kontakt:

krzysiex16@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat wzorce projektowe nie, niedawno znow glebiej zainteresowalem sie php jak i frameworkami i mam w planach ogarniecie tego mysle ze wtedy bd mogl powiedziec ze znam w stopniu celujacym lub tez zaawansowanym php.

 

piszac ze znajomosc bardzo dobra chodzilo mi o to ze umiem napisac prawie wszystko i znam sie na programowaniu zorientowanym obiektowo czyli klasy,interfejsy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polonistą nie jestem, ale IMO bardziej przekonywująco wyglądałoby używanie poprawnej polszczyzny (polskie znaki, interpunkcja). Jeśli jesteś niepełnoletni, wypada to napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

A mógłbyś pochwalić się kawałkiem kodu? Tak z czystej ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Oferty pracy nie ważne czy się szuka czy daje muszą być pisane starannie, czytelnie, zrozumiale i wyszczególnione wszystkie zalety.

 

 

Spróbuj sobie wyobrazić właściciela firmy który dostaje w swoje ręce CV albo list motywacyjny z błędami ortograficznymi i interpunkcyjnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to masz rację :D

 

co do przykładowego kodu to głownie pisałem skrypty dla siebie typu status servera cs'a jakiś banner z aktywnością lub skrypt zakładania kont na serverze lub statystyki tego servera

 

mam tez gdzieś napisany sklep na wirtualną gotówkę ale nie moge go udostępnic gdyż robilem to dla pewnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, nie miałem jeszcze okazji pracować przy jakimś większym projekcie jeśli chodzi o programowanie porostu robiłem to co było mi potrzebne. Aktualnie mam zamiar stworzyć listę serwerów cs coś jak na wiaderku jest, oraz dostałem info ze jedna osoba jest zainteresowana stworzeniem dla niej sklepu internetowego od 0 czekam tylko na jej decyzje gdyż wcześniej musi załatwić formalności związane z założeniem firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, nie miałem jeszcze okazji pracować przy jakimś większym projekcie jeśli chodzi o programowanie porostu robiłem to co było mi potrzebne. Aktualnie mam zamiar stworzyć listę serwerów cs coś jak na wiaderku jest, oraz dostałem info ze jedna osoba jest zainteresowana stworzeniem dla niej sklepu internetowego od 0 czekam tylko na jej decyzje gdyż wcześniej musi załatwić formalności związane z założeniem firmy.

 

Sklep? Po pisaniu statusów, bannerów i skryptów zakładania kont?

 

Sam?

Nooooo. Powodzenia. Ale jak dojdzie do skutku to żeby nie było, że nie uprzedzałem. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co ty gadasz :D Polak wszystko potrafi. Mój były (zakończył wspaniałą pracę) nauczyciel kazał mi (gdy chciałem poprawić ocenę z 3na4 albo 4na5) napisać sklep w HTMLu na jednej-dwóch lekcji :D

 

To co on nie da rady? :_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o to co się pisało wcześniej tylko o to co umie się napisać.

 

Jak już mówiłem pisałem kiedyś mały sklepik który można rozszerzać o własne moduły itd.

 

Napisanie sklepu jakimś tam problemem nie jest i to czy jestem sam czy z kimś nie ma większego znaczenia chyba ze chodziło by o szybką realizację zlecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie znasz wzorców projektowych, to zapewne nie masz pojęcia o programowaniu obiektowym. Zatem, powiedz mi, jak chcesz napisać jakiś sklep z modułami - czyli CMS - bez korzystania z jakiegoś gotowego frameworka, bądź bez napisania własnych klas choćby do obsługi bazy danych ?

 

Patrząc na to, co do tej pory napisałeś duże wątpliwości może budzić bezpieczeństwo owego sklepu, o ile on powstanie.

 

Napisanie sklepu to nie jest parę SELECT'ów i GET'ów.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do programowania obiektowego to wiem o co w tym chodzi i umiem je stosowac uczylem sie go na przykladzie C++ i teraz przenosze ta wiedze do PHP i w PHP skrypt zorientowany obiektowo napisac umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, dajcie spokój. Jeździcie po autorze tematu, jakby wam specjalnie zależało, żeby nie znalazł zarobku. Chłopak napisał ofertę, myślę, że jak ktoś będzie chciał go zatrudnić, to się i tak sam będzie dowiadywał i sprawdzał co potrafi - ja przed zatrudnieniem kogoś nieznanego tak bym zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

A może po prostu chcemy mu uświadomić, że jego znajmość PHP nie jest bardzo dobra i nie będzie celująca przez najbliższe X czasu? Po prostu niech się chłopak nie rozczarowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, dajcie spokój. Jeździcie po autorze tematu, jakby wam specjalnie zależało, żeby nie znalazł zarobku. Chłopak napisał ofertę, myślę, że jak ktoś będzie chciał go zatrudnić, to się i tak sam będzie dowiadywał i sprawdzał co potrafi - ja przed zatrudnieniem kogoś nieznanego tak bym zrobił.

 

Z mojej strony tu też chodzi o coś innego.Wielu ludzi ma na swoim koncie projekt, który niedoceniło. Pierwszy lepszy przykład - znajomy wycenił jakiś projekt. Zaczął robić. Okazało się, że robił rok. Wskutek jakiś tam błędów, niewiedzy czy braku doświadczenia. A projekt za jeśli dobrze pamiętam 2 czy 3 tysiące. To było 4 lata temu.

 

Bardzo łatwo czegoś się podjąć. Gorzej jeśli zostanie spisana dobra umowa, a wykonawca potem utknie przez najbliższe 10 weekendów robiąc tylko to.. Jasne, trzeba się umieć sprzedać - ale też dla samego siebie trzeźwo spojrzeć na pewne kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest rozumowanie w stylu: umiem robić zaprawę, wiem jak układać cegły, widziałem już tysiące domów, więc teraz sam zbuduję dom dla siebie. Tak się NIE DA. Wiedzę zdobywa się wraz z doświadczeniem... albo inaczej: sama wiedza bez doświadczenia to ledwo połowa sukcesu. Trzeba wiedzieć gdzie można się spodziewać problemów, jakich "tricków" w danym miejscu użyć, choćby po to, żeby skrypt nie zjadł później serwera dedykowanego przy 10 osobach online. Jeśli masz wiedzę, to sklep napiszesz przy dobrych wiatrach za trzecim podejściem i to po wprowadzeniu miliona poprawek :)

 

Krótko pisząc: pisz, pisz i jeszcze raz pisz. Ale nie porywaj się z motyką na słońce, bo spalisz się na początku drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeździcie po autorze tematu, jakby wam specjalnie zależało, żeby nie znalazł zarobku.
To co napisali koledzy wyżej + to, aby uniknąć potencjalnych problemów osoby która skorzysta z oferty autora tematu. Doskonale wiem że osoby chcące własny sklep internetowy często nie mają pojęcia nawet co to jest domena - miałem już kilkunastu takich klientów i większości z nich musiałem tłumaczyć jak całość działa. Zatem, takim osobom będzie trudno, jak to napisałeś
sprawdzał co potrafi
Natomiast
ja przed zatrudnieniem kogoś nieznanego tak bym zrobił.
to co napisałem przed chwilą - ciężko jest sprawdzić na wiarygodność i umiejętności ludzi samemu nie mając zbytniego pojęcia o tym.

 

Do autora tematu: polecam popracować Ci jako freelancer - choćby owe http://www.zlecenia.przez.net. Tam będziesz mógł złapać klientów, zarobić trochę pieniędzy oraz co najważniejsze zdobyć doświadczenia. Niestety, na Twoim obecnym poziomie zaawansowania...

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xorg: po co tłumaczysz mi coś, z czym mam do czynienia od kilkunastu lat?

 

Nie chodziło mi o to, czy autor tematu jest za***isty w tym co robi, czy też jest lamerem. Jeśli to pierwsze, to sobie poradzi, a jeśli to drugie, to klienci i tak wybiorą WAS, PRAWDZIWYCH MASTERÓW. Sam siedzę w "branży" od lat, ale uważam, że takie jazdy bez większych podstaw nie mają sensu. Jak się chłopak nie przejedzie parę razy, to się nie nauczy. A ja nie będę ewentualnej konkurencji od razu mieszał z błotem, szczególnie, że póki co nie mam powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xorg: po co tłumaczysz mi coś, z czym mam do czynienia od kilkunastu lat?
Może dlatego, że wchodzisz w wątek bez żadnych sensownych argumentów? Do czasu Twojego posta była rozmowa o umiejętnościach.

 

A ja nie będę ewentualnej konkurencji od razu mieszał z błotem, szczególnie, że póki co nie mam powodów.
Nisko celujesz, jeżeli masterofgg może być Twoją konkurencją ;) nie mam nic do autora tematu, super, że chce się szkolić, ale on dopiero zaczyna, a Ty jak napisałeś siedzisz w tym kilka lat, zatem wasz target powinien być zupełnie inny.

 

Z mojej strony EOT.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z mojej strony EOT będzie za chwilę, najpierw się ustosunkuję, bo najwyraźniej szukasz dziury w całym.

Primo: czytanie ze zrozumieniem się kłania. Wiesz co znaczy słowo "ewentualny"? Jeśli nie, to sięgnij po słownik, jeśli tak, to po okulary.

Secundo: chłopak nie prosił o porady, a już tym bardziej o wyśmiewanie i jazdy jak po szmacie. A Wy go tak potraktowaliście. Przedstawił swoją ofertę. Każdy ma prawo. Możecie wyrazić opinię, że waszym zdaniem mało potrafi i ewentualni (znów to trudne słowo) klienci powinni się mieć na baczności, ale nie wiem jaki sens ma wielka dyskusja o tym czy chłopak potrafi to, tamto czy owamto.

 

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Na zlecenia.przez.net to jest wysyp genialnych webmasterów i programistów którzy zrobią ,,wypas" stronę za 20 PLN (potem trzeba 20x więcej wydać na poprawki) oraz cała masa zlecających którzy są w stanie dać doładowanie do Orange za wykonanie porządnego sklepu internetowego :) Nieźle się tam możesz sparzyć, więc uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×