Skocz do zawartości
Laran

Sponsoring serwera - haczyk?

Polecane posty

Witam.

 

Przejdę od razu do rzeczy. Na forum phpBB było takie ogłoszenie. Po wysłaniu kilku informacji na maila odnośnie mojego projektu, który chce zrealizować (forum + portal) otrzymałem od razu wiadomość: "oki kup domene i pisz na gg 1######2". Czy to może być jakiś haczyk? Chodzi o hosting tej strony: http://castpol.pl/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli serio rozmawiasz z Castpolem, to nie miej żadnych obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich ze strony http://castpol.pl/kontakt

 

Mam inne pytanie. Czy na tym forum są ludzie, którzy pomagają (bezpłatnie) początkującym w tworzeniu forów i wgrywaniu różnych rzeczy do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam inne pytanie. Czy na tym forum są ludzie, którzy pomagają (bezpłatnie) początkującym w tworzeniu forów i wgrywaniu różnych rzeczy do nich?

O ile nie jest to czasochłonne, to możesz czasami poprosić kogoś o pomoc na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie miałes ciekawy projekt, a przedstawiciel tej firmy - Miłosz - jest tu znaną i cenioną osobą, tak więc jak napisał przedmówca - ciesz się bo dobrze trafiłeś :)

 

Napisz na PW jakiej pomocy potrzebujesz (skrypt , jakie modyfikacje itp.) - chętnie pomogę :)

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek na pewno nie rozmawiałeś z Miłoszem, gdyż jego numer gadu nie zaczyna się na 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam to ze mna pisałeś

 

po 1 napisane było ze trzeba mieć własna domenę

po 2 nie napisałem ze musisz kupić ja u nas

po 3 nie wiem o co ci chodzi dostajesz cos pewnego za darmo i jeszcze szukasz chaczylów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to konto resellerskie Pawła, więc nie wiem co Castpol ma do tego :D On zapewne Ci napisał, że ma hosting u mnie. Ale ja w jego resellera się nie wtrącam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×